Kategórie Nástroje a vybavenie

Nástroje a vybavenie

Kosačka Bosch

Ak chcete vytvoriť dizajn krajiny a len udržiavať poriadok a krásu okolo súkromného domu, potrebujete nástroj, ako je kosačka na trávu. K dnešnému dňu, rozsah poľnohospodárskych strojov môže zmiasť každého majiteľa - výber je tak široký a rôznorodý. V tomto článku bude revidovaná trávna kosačka svetoznámej firmy Bosch, bude prezentovaný popis niekoľkých jeho modifikácií, budú uvedené výhody a nevýhody populárneho modelu Rotak.
Čítajte Viac
Nástroje a vybavenie

Trimmer Husqvarna

Krásne, dobre upravené trávniky sa stali známou súčasťou krajiny alebo letnej chaty. Presne orezaná tráva obklopuje kvetinové záhony a stromy, lavičky v parkoch a fontáne - bez trávnika, je ťažké si predstaviť moderný dizajn krajiny. Ale tráva nevyrastie dokonale hladkú, pravidelnú starostlivosť, alebo skôr účes, je potrebné na pokrytie.
Čítajte Viac
Nástroje a vybavenie

Krovinorez: odrody a výber nástrojov

Zabezpečenie, kríky a trpasličí stromy - to všetko zdobia krajinu, dávajú pohodlie a potrebný odtieň. Ale krásna môže byť len dobre upravené plantáže, a na rozdiel od kvetov, kríky potrebujú nielen zalievanie a hnojivo, ale musia byť pravidelne rezané. Iba takým spôsobom si zachová ideálny tvar, kefka nebude ako ježka s perličkami rôznej dĺžky a celá oblasť bude predmetom obdivu a ľahkej závisti svojich susedov.
Čítajte Viac
Nástroje a vybavenie

Infračervený ohrievač s termostatom

Tradičný systém vykurovania pre vidiecky dom nie je vždy vhodný. Kotol musí byť neustále udržiavaný, aj keď majitelia nie sú v krajine, takže voda v radiátoroch nemrzne. Je to veľmi nerentabilné a nebezpečné. Uložiť na vykurovanie pomôže infračervené ohrievače s termostatom pre záhradu, rýchlo vykurovanie miestnosti pre príchod vlastníkov.
Čítajte Viac
Nástroje a vybavenie

Trimmer "Makita"

Elektrické a benzínové trimmery získali popularitu medzi užívateľmi kvôli jednoduchému použitiu. Je praktické kosiť trávu na ťažko dostupných miestach, kde sa kosačka na trávu nedokáže vyrovnať. Trh ponúka spotrebiteľovi obrovský výber modelov rôznych firiem. Dnes sa pozrieme na trimery Makita ako jednu z najvyhľadávanejších značiek, ktoré kombinujú dôležitý ukazovateľ - cena / kvalita.
Čítajte Viac
Nástroje a vybavenie

Ako pracovať so sekačkou na trávu

Pri veľkých trávnatých plochách v blízkosti domu je potrebná starostlivosť. Sekačka na trávu môže rýchlo vystrihnúť trávu a dávať miestu čistý vzhľad. Nákup nástroja je však len polovica úspechu. Potrebujete vedieť, ako pracovať so sekačkou, dať ju správne spustiť, nastaviť nože a udržiavať ju. Dôvody, prečo sa kosačka nesmie spustiť Akékoľvek zariadenie vyžaduje starostlivé ošetrenie a dodržiavanie pravidiel prevádzky.
Čítajte Viac
Nástroje a vybavenie

Plynový keramický ohrievač

Najnovšie najpopulárnejšie boli olejové radiátory, ale ich nevýhodou bola veľká spotreba energie. Na výmenu zastaraných modelov boli dodané keramické ohrievače poháňané plynom a elektrickou energiou. Z hľadiska spotreby energie sú tieto jednotky hospodárnejšie. Keramické ohrievače pre chatové domy sa stali veľmi obľúbenými, čo vám umožní rýchlo zohriať miestnosť po príchode majiteľov.
Čítajte Viac
Nástroje a vybavenie

Časovo overená značka - kosačka na trávu mtd 46

Starostlivosť o trávnik bez technológie je dosť komplikovaná. Malé plochy je možné manipulovať ručne alebo elektrickými kosačky na trávu, pre veľké plochy budete potrebovať benzínovú jednotku. Teraz je trh vo veľkej dopyte trávnik kosačka benzínový motor s vlastným pohonom mtd od európskych výrobcov. Na najobľúbenejších modeloch sa bude diskutovať ďalej.
Čítajte Viac
Nástroje a vybavenie

Kosačka na trávu benzín Al-ko

Na starostlivosť o trávnik v maloobchodných predajniach je zákazníkovi ponúknutý veľký výber nástrojov, od primitívnych ručných nástrojov po zložité stroje a mechanizmy. Každý z nich má svoje vlastné dizajnové prvky, ktoré ovplyvňujú výkon a použiteľnosť. V poslednej dobe, kosačky na trávu al ko, rovnako ako ďalšie záhradné vybavenie tejto značky, získali popularitu.
Čítajte Viac
Nástroje a vybavenie

Plynové ohrievače poskytujú: ktorá z nich je lepšia

Domáce ohrievače pomáhajú vykurovať vidiecky dom v chladnej sezóne. Tradičný systém vykurovania kvôli potrebe jeho konštantnej práce je ekonomicky neoprávnený v budove krajiny, kde sa majitelia objavujú príležitostne, napríklad počas sviatkov. Dobrým riešením problému je plynový ohrievač pre záhradu poháňaný prírodným a fľaškovým plynom.
Čítajte Viac
Nástroje a vybavenie

Odstraňovač koreňov Fiskars

Starostlivosť o záhradné postele a trávnik je možno náročnejšou úlohou, ako je výsev osiva. V procese pestovania plodín alebo starostlivosti o trávnik sa každý letný rezident stretne s rovnakým problémom - burinami. Ak hovoríme o druhom, buriny utopia trávu trávniku a namiesto krásneho trávnika bude váš trávnik naplnený rôznymi burinami.
Čítajte Viac
Nástroje a vybavenie

Ježci na pletenie zemiakov urobte sami + kresby

Výkresy ježkov pre výsadbu sadeníc zemiakov budú užitočné pre každého záhradníka. Podľa schémy bude možné nezávisle vytvoriť nekomplikovaný mechanizmus, ktorý pomôže uvoľniť pôdu a odstrániť burinu. Navyše, ježkovia na pletenie zemiakov s vlastnými rukami môžu byť vyrobené vo forme ručného nástroja a tiež ako hákový mechanizmus pre chodcov.
Čítajte Viac
Nástroje a vybavenie

Hodnotenie najlepších modelov benzokos

Charakteristiky dachovej krajiny nie vždy umožňujú efektívne používanie kolesovej sekačky - problematické je rezanie trávy v blízkosti stromov, na strmých svahoch alebo v blízkosti obrubníka s takouto technikou. V takomto prípade sa benzokos dostane na záchranu a bude schopný ľahko pracovať na ťažko dostupných miestach. Existuje veľký výber modelov benzokosu, ale hodnotenie najlepších výrobcov už dlhú dobu vedú také značky ako: Makita; Hitachi; Oleo-Mac; Patriot; Champion.
Čítajte Viac
Nástroje a vybavenie

Motokosa Huskvarna 128r

Letné kosenie trávy je obyčajným povolaním majiteľov domov. Aby sa proces stal čo najvhodnejším, pomôže plynová kosačka Husqvarna, ktorej prevádzka nespôsobuje ťažkosti. Informácie o zariadení a technické vlastnosti plynových žacích strojov Huskvarna uľahčia úvodnú fázu a pomôžu vám rýchlo zvyknúť na počiatočné štádiá použitia.
Čítajte Viac
Nástroje a vybavenie

Elektrotyapka to urobte sami

Elektro je elektrický nástroj, ktorý nahrádza hrabanie, lopatu a motyku. Svojou pomocou môžete efektívne uvoľniť horné vrstvy pôdy a vynaložiť menej úsilia, ako pri práci s ručnými nástrojmi. Sekačka sa líši od kultivátora tým, že uvoľňuje zem pomocou prútov (prstov) a nie pomocou rotujúceho noža.
Čítajte Viac
Nástroje a vybavenie

Štiepač dreva z motora práčky robíte sami

Mnohí vlastníci súkromných bytov a domov v modernom Rusku sú nútení používať drevo alebo uhlie na vykurovanie. Drevené pece sa dnes používajú na vykurovanie rôznych miestností. Takže zimy sa nezdá byť studené, je potrebné zbierať palivové drevo. img "> Ak máte zdravie a čas, môžete použiť sekeru, avšak ak nemôžete, môžete zapnúť predstavivosť a vytvoriť rozdeľovač logov zo starých práčok.
Čítajte Viac
Nástroje a vybavenie

Domáce bager na zemiaky pre motoblok

V podnikoch zaoberajúcich sa pestovaním plodín sa používa silné a drahé zariadenie. Ak je ekonomika nízka, získavanie takýchto zariadení je nepraktické. Spravidla sa na spracovanie malej plochy stačí mať oje a rôzne prílohy. Jedným z nevyhnutných prvkov je bramborový bager.
Čítajte Viac
Nástroje a vybavenie

Elektrický splitter s vlastnými rukami

Prvé rozdeľovače sa objavili okolo konca 19. storočia. Takéto zariadenia pracujú pre pár a vyžadujú si ľudskú intervenciu. Používali ich iba vo veľkom priemysle, pretože ich použitie bolo nerentabilné pre ľudí, ktorí nakupujú palivové drevo pre svoje vlastné potreby. Teraz si môžete kúpiť hotové drevné rozdeľovače rôznych kapacít.
Čítajte Viac
Nástroje a vybavenie

Verticutter MTD, Al-ko, Husqvarna

Každý, kto má trávnik v blízkosti vidieckeho domu, je oboznámený s problémom plešatosti a žltej farby na ňom. Ak chcete zachovať trávnik vo vynikajúcej forme, nebude to stačiť na oplodnenie a orezanie. Potrebné prevzdušnenie pôdy, ktoré je vykonávané zariadením s názvom vertikutter. Čo to je, aké typy existujú a ako sa zariadenie používa, sa z tohto článku dozvieme.
Čítajte Viac
Загрузка...