Kategórie Recepty

Cowberry polotovary na zimu bez varenia
Recepty

Cowberry polotovary na zimu bez varenia

Linerberries na zimu bez varenia - jeden zo spôsobov, ako pripraviť chutné a zdravé bobule. Prvé informácie o jeho kultivácii sa datujú do roku 1745, kedy cisárovná Elizaveta Petrovna nariadila vysadiť ker, aby vyzdobila carskú záhradu. Ale skutočné plantáže lingonberry začali byť položené v 60. rokoch minulého storočia.

Čítajte Viac
Recepty

Kaviár z cukety

Keď sa cukety na začiatku leta začnú objavovať na lôžkach, zdá sa, že nie je nič chutnejšie ako kruhy zeleniny vyprážané v múke alebo v cestíčku, opečené soľou, korením a cesnakom. Ale postupne sa stávajú stále viac a viac a ulica sa stáva teplejšou a teplejšou. Leto je už v plnom prúde, niekedy tam nie je miesto, kam ísť z cukety, ale nie je žiadna túžba stráviť veľa hodín v horúcej doske v takom čase.
Čítajte Viac
Recepty

Adjika s mrkvou

Adjika sa nazýva tradičný abcházsky korenený korenie. Vonkajšie to pripomína hustú pastu z horúceho korenia, cesnaku, byliny a soľ, rovnako ako niektoré ďalšie zložky, v závislosti od receptúry. Mnohé ženy v domácnosti pečú adjika a zachovajú ju na zimu. Takéto prírodné korenie môže nahradiť kečup v kuchyni, čo umožňuje nielen šetriť peniaze, ale aj získať výhody pre telo.
Čítajte Viac
Recepty

Squash kaviár v panvici s kockami

Uprostred leta môžu byť cukety v každej záhrade, pretože táto zelenina je úžasne nenáročná a rastie dosť rýchlo. Z tohto dôvodu vzniká otázka, čo môže byť varené lahodné cukety v tejto dobe so všetkou jej ostrosťou. Mnohí, pravdepodobne, súhlasia s tým, že kaviár z cukety je jedným z najuniverzálnejších a jednoducho používaný v kuchyni.
Čítajte Viac
Recepty

Zelená adjika na zimu

Rusi sú povinní adjika obyvateľom Kaukazu. Existuje veľa variantov tejto pikantnej a chutnej omáčky. To isté platí aj pre farebnú paletu. Klasická adjika by mala byť zelená. Rusi, ktorí si vzali belošské recepty ako základ, pridávajú nielen tradičné ingrediencie. Okrem vlašských orechov a chmeľu-suneli, adjika môže obsahovať papriky, jablká a zeleniny pestované na záhrade.
Čítajte Viac
Recepty

Kaviár z cukety v nádobe Redmond

Moderné kuchynské spotrebiče boli vytvorené naraz, práve preto, aby sa varenie spájalo len s pozitívnymi emóciami - dlho je známe, že chuť a užitočnosť jedla závisí od nálady, v ktorej bola varená. A môžete ich použiť nielen na varenie každodenných alebo špeciálnych slávnostných jedál.
Čítajte Viac
Recepty

Teschin jazyk: krok za krokom

"Jazyk jazyka" sa nazývajú občerstvenie, šaláty a prípravky na zimu, na prípravu ktorých chcete nakrájať zeleninu v pozdĺžnych kúskoch, ich tvar je trochu ako jazyk. Ďalšou dôležitou požiadavkou je, že recept na "jazyk bratranca" naznačuje pridanie horúcich papričiek, cesnaku a iných korenín, ktoré spôsobia, že misa je ostrý.
Čítajte Viac
Recepty

Adjika s jablkami na zimu

Apple adjika je skvelá omáčka, ktorá doplní cestoviny, obilniny, zemiaky, mäso a v podstate nejaké jedlo (tu sú aj recepty na prvom chodu s prídavkom tejto omáčky). Chuť adjiky je pikantná, sladká a pikantná, v jablkovej omáčke je tiež kysnutá, ktorá dobre zdôrazňuje chuť mäsa alebo kebabu.
Čítajte Viac
Recepty

Squash kaviár na zimu bez sterilizácie

Squash kaviár v našej krajine bol veľmi obľúbený už viac ako polstoročie a z dobrého dôvodu, pretože tento chutný a zdravý cuketový tanec vynašiel sovietsky technolog. Vo vzdialených sovietskych časoch bol kaviár z cukríka dobre známym pochúťkom, ktoré bolo možné zakúpiť za symbolickú cenu prakticky v každom obchode s potravinami.
Čítajte Viac
Recepty

Squash kaviár bez paradajkovej pasty na zimu

Squash kaviár je pravdepodobne najčastejšou sockou pre zimu. Niekto má rád pikantný kaviár, iní preferujú miernu chuť. Pre niektorých je to nemysliteľné bez veľkého množstva mrkvy, iné ako bohatá paradajková chuť. Ale v každom prípade je táto príprava nielen chutná, ale aj užitočná. Takmer všetky vitamíny a veľmi bohatá minerálna kompozícia s nízkym obsahom kalórií robí tento výrobok nevyhnutným.
Čítajte Viac
Recepty

Zber zeleného cesnaku na zimu: recepty

Skúsení kuchári vedia, že nielen cibuľky cesnaku môžu byť použité pri príprave rôznych jedál, ale aj zelené rastliny. Mladé listy a šípky majú charakteristickú arómu, korenistú chuť. Obsahujú veľa vitamínov, minerálov a ďalších priaznivých stopových prvkov. Cesnakové greeny sú schopné zvýšiť imunitný systém a mať terapeutický účinok na ľudské telo.
Čítajte Viac
Recepty

Adjika s jablkami a mrkvou

Adjika - korenie pochádza z Kaukazu. Má bohatú chuť a vôňu. Podávané s mäsom dopĺňa jeho chuť. Korenie sa presťahovala do kuchýň iných krajín, pripravuje to šéfkuchári, je to vždy obrovský úspech. Ak je adžika pôvodne pripravená z korenia, cesnaku a rôznych bylín, teraz sa pridávajú ďalšie prísady, ktoré sú zamerané na zmäkčenie ostrého, horiaceho chuti.
Čítajte Viac
Recepty

Adjika zo zelených paradajok na zimu

V zime telo mimoriadne potrebuje vitamíny. Môžete ich naplniť teplými omáčkami a koreninami podávanými s mäsovými a rybími pokrmmi. Ak máte nádobu s adžikou, potom sa aj kúsok chleba stáva chutnejším. Aromatická a pikantná adjika zvyšuje tón a náladu. Každý je zvyknutý na to, že táto pikantná omáčka je vyrobená z červených zrelých paradajok a papriky.
Čítajte Viac
Recepty

Kaviár z cukety v pomalom sporáku

Kaviár kaviáru je vynikajúcim jedlom pre tých, ktorí sa starajú o svoju krásu a svoje zdravie. Súčasne však tento predkrm zostáva chutný a uspokojujúci. Vďaka moderným kulinárskym technológiám sa kaviár stalo oveľa jednoduchším, čo sa dá dosiahnuť pomocou multicookerov. Niekto pripravuje kaviár v pomalom sporáku na zimu, aby si užil dlhú chuť cukety.
Čítajte Viac
Recepty

Teschinský jazyk z cukety

Ako niekedy nie je ľahké si vybrať vhodnú možnosť z obrovského počtu receptov, ktoré sú uvedené v kuchárskej knihe, keď chcete zároveň niečo chutné, originálne a jednoduché. Šalát "Teschin jazyky" z cukety na zimu sa vzťahuje len na takú kategóriu polotovarov.
Čítajte Viac
Recepty

Salad Teschin jazyk uhorky na zimu

Existuje veľa zeleninového občerstvenia a polotovarov s názvom Teschinský jazyk, ktoré majú rovnaký úspech aj v mužskej časti obyvateľstva, čiastočne kvôli názvu, čiastočne kvôli pikantnej chuti, v ktorej sa odlišujú. Živočíšny jazyk uhoriek nie je výnimkou - v jeho klasickej verzii je tento pomerne korenový snack ideálny pre vyprážané a dusené mäsové jedlá.
Čítajte Viac
Recepty

Adjika z korenia a cesnaku na zimu

Na našej tabuľke sa objavujú rôzne nákupné omáčky, ktoré stáli veľa peňazí a neprinášajú veľa úžitku telu. Majú len jednu cnosť - chuť. Mnohé ženy v domácnosti vedia, že si môžete urobiť nádhernú lahodnú a prirodzenú omáčku, ktorej recept sa v Abcházsku dávno vynašiel.
Čítajte Viac
Recepty

Lecho papriky a paradajok

Maďarská kuchyňa je nemysliteľná bez lecho. Je pravda, že tam je zvyčajne slúžil ako samostatné jedlo, záliv po varení so šľahačkami. Maďarské jedlo často obsahuje údené mäsové výrobky. V európskych krajinách lecho často slúži ako príloha. Máme rovnaké lecho korenie a paradajky paní valcované do pohárov a používa sa ako druh zimného šalátu.
Čítajte Viac
Recepty

Bulharský lecho na zimu

Napriek tomuto názvu je lepo v bulharčine tradičným maďarským pokrmom. Takáto príprava na zimu zachováva nádhernú chuť a vôňu čerstvej bulharskej papriky. Tento recept je klasický. Skladá sa len z niekoľkých zložiek. Okrem rajčiakov a sladkej papriky nie je v ňom viac zeleniny.
Čítajte Viac
Recepty

Adjika baklažánový recept

Hoci nie všetci ľudia chápu chuť baklažánov, skutoční gurmáni sa zapájajú do prípravy tejto zeleniny. Čo len robiť hosteska s baklažánom na zimu! A soľ, a vyprážané a nakladané, pripraviť rôzne šaláty a občerstvenie. Dnes budeme hovoriť o tom, ako variť korenie a voňavé baklažány v adjika na zimu.
Čítajte Viac
Recepty

Gruzínsky kaviár baklažánu

Kuchyňa každého národa má svoje vlastné vlastnosti. Spravidla sú spôsobené súborom produktov, ktoré sa dajú pestovať v danej oblasti. Gruzínsko je úrodná krajina. V horúcom južnom slnku akékoľvek, dokonca aj najviac teplomilná zelenina dobre rastú. Preto je ich veľa rôznych jedál. Papriky, paradajky, fazuľa, cibuľa, cesnak sú varené v Gruzínsku.
Čítajte Viac
Загрузка...