Kategórie Recepty

Domáca hroznová šťava
Recepty

Domáca hroznová šťava

História hroznového vína má viac ako 6 tisíc rokov. V priebehu tejto doby sa technológia varenia mnohokrát zmenila, mnohé recepty boli vynájdené. Dnes každá hosteska, ktorá má vo svojom parku vinohrad, sa pokúša vyrobiť domáce víno z hroznovej šťavy, pretože tento chutný a zdravý alkoholický nápoj je určite užitočný pre stolík.

Čítajte Viac
Recepty

Squash adjika na zimu "báječné prsty"

Mnohé ženy v domácnosti nesprávne považujú cuketa za výlučne kŕmnu plodinu. A márne! Koniec koncov, z tejto užitočnej a stravovacej zeleniny môžete variť veľa chutných jedál, občerstvenia a konzervovaných potravín. Pravdepodobne všetci počuli o squashovom kaviári, ale len málo hostesiek vie, že môžete vyrobiť takú omáčku ako adjika z squashu.
Čítajte Viac
Recepty

Plátky baklažánu

Rozsah konzervovanej zeleniny na regáloch obchodov sa neustále rozširuje. Môžete si kúpiť skoro všetko - od nakladaných paradajok až po sušené. Tam sú na predaj a konzervované baklažány, ale varené doma, oni, samozrejme, bude oveľa chutnejšie. Veľmi dobré plátky kaviáru z baklažánu.
Čítajte Viac
Recepty

Kaviár baklažánu v panvici

Baklažán je veľkým dodávateľom rastlinných bielkovín. A kaviár z baklažánu je jedným z najobľúbenejších jedál. Niet divu, že ju vtipne nazýva baklažán "zámorí", čo naznačuje vysokú kvalitu produktu. Banány zásobujú telo vitamínmi, vláknami, pektínom, draslíkom. Zelenina je veľmi užitočná pre: starších ľudí; chcú schudnúť; alebo očistiť telo toxínov.
Čítajte Viac
Recepty

Kukurica cuketa s cesnakom: recept

V tejto zimnej príprave je veľa receptov. V podstate sa líšia v počte zložiek a ich pomeroch. Ale existujú recepty, v ktorých sa pridá cesnak, čo výrazne mení obvyklú chuť kaviáru. Dáva mu pikantný malý vtip, ktorý je užitočnejší. Kaviár z praženej zeleniny Výrobky na kaviár: 3 kg cukety; Tip!
Čítajte Viac
Recepty

Kaviár a kaviár z baklažánu

Už sme mali veľa čerstvej zeleniny a ovocia, bolo načase premýšľať nad prípravy na zimu. Jeden z najpopulárnejších zvratov - kaviár z cukety a baklažánu. Oba druhy zeleniny sú bohaté na vitamíny, stopové prvky, majú množstvo hojivých vlastností. Najmä baklažán redukuje cholesterol a squash stimuluje tráviaci trakt, ktorý sa prejavuje pri hypertenzii, kardiovaskulárnych ochoreniach.
Čítajte Viac
Recepty

Máme soľ petržlenu na zimu

Vďaka technickému pokroku mnohí teraz zmrazujú zelenú a nájdu túto metódu najvhodnejšiu. Niektorí sa však nevzdajú starých osvedčených postupov a stále podľa mojich receptov babičkou vyberú petržlen a ďalšie zeleniny. Nižšie uvidíte niektoré možnosti, ako vyberať petržlen na zimu.
Čítajte Viac
Recepty

Squash kaviár s mrkvou

Squash kaviár s mrkvou je jedným z najbežnejších typov polotovarov na zimu. Skladuje sa dlho a slúži ako vynikajúci prídavok k hlavnému jedlu. Na prípravu riadu sa vyžaduje cuketa a mrkva. V závislosti od receptúry môžete získať polievku s prídavkom húb, jabĺk alebo paradajok.
Čítajte Viac
Recepty

Jednoduchý chutný kaviár na squash

Squash kaviár je jedným z najpopulárnejších typov domácich polotovarov. Obsahuje sýtosť, nízky obsah kalórií a dobrý vkus. Ak chcete variť kaviár, môžete použiť jednoduché recepty a dostupné prísady. Trvanlivosť kaviáru na squash je až 2 roky. Toto občerstvenie sa môže použiť ako prídavok k bočnej miske alebo zložke sendviča.
Čítajte Viac
Recepty

Kukurica cuketa bez mrkvy

Môžete si vyrobiť veľa rôznych jedál z cukety, ale squash kaviár je pravdepodobne jedným z najpopulárnejších. Existuje veľa receptov. Odlišujú sa v pomeroch a zložkách a samozrejme aj v chuti. Ak chcete nájsť medzi nimi ten, ktorý sa miluje, budete musieť variť viac ako raz. Mrkva - jedna z najbežnejších zložiek kaviáru squash.
Čítajte Viac
Recepty

Squash kaviár s hubami: recept na zimu

Squashes pestujú mnohí záhradníci, aby ich použili na prípravu rôznych jedál. Ale nie veľa ľudí vie, že predtým, pred viac ako štyrmi storočiami, táto zelenina bola cenená nie pre buničinu, ale pre semená. V dnešnej dobe sa vo varení používa hlavne buničina. Hoci je samotná zelenina rustikálna v chuti, v tom nie je nič jemné, existuje veľa zaujímavých receptov na zimné prípravky s cukety.
Čítajte Viac
Recepty

Kaviár baklažánu s paradajkovou pastou: recept

Kaviár baklažánu je chutná a zdravá pochúťka pre dospelých a deti. Ona je milovaná a varená v mnohých rodinách. Existuje veľa rôznych receptov na toto jedlo s rôznorodou sadu zložiek. Ale kaviár na baklažán s paradajkovou pastou je obzvlášť chutný. Dokonca aj začínajúca hosteska môže rýchlo variť.
Čítajte Viac
Recepty

Kaviár baklažánu v pomalom sporáku

Rastlinný kaviár možno nazvať najobľúbenejšie jedlo. V ktorej kombinácii sa hostesky nepripájajú. Kaviár baklažánu sa však považuje za vodcu. A varené v pomalom sporáku nielenže prinesie potešenie, ale tiež výrazne zachráni čas hostesky. Baklažánka je špeciálna zelenina. Súbor živín v ňom si zaslúži rešpekt.
Čítajte Viac
Recepty

Surový kaviár z baklažánu: recept s fotografiami

V ľuďoch baklažánov zavolajte modrou farbou. Chuť zeleninu s miernou horkosťou, nie každý má rád. Ale skutoční gurmánovia pripravujú z baklažánu všetky druhy polotovarov na zimu a každý deň. Mnoho receptov bolo prenesených do domácnosti od ich babiek, ale väčšina z nich bola získaná v priebehu experimentov, ktoré uctievala hosteska.
Čítajte Viac
Recepty

Lahôdka pripravená kaviáru recept

Vzhľadom na lžičku medzi Rusmi je dvojznačný. Faktom je, že nie každý chápe krásu chuti tejto modrej farby zeleniny. S najväčšou pravdepodobnosťou, dôvodom je malá horkosť baklažánu. Ale ak si ju správne pripravíte, môžete si vyrobiť skvelé občerstvenie na zimu s rôznymi prísadami. Nielen doma, ale hostia budú potešení.
Čítajte Viac
Recepty

Lahodný kaviár z lievance na zimu

Tradičná ruská kuchyňa zahŕňa prípravu rôznych občerstvenia pre dlhodobé skladovanie. Dôvodom je podnebie. Ako pekné je otvoriť v zime sklenenú nádobu, ktorá bude vhodným doplnkom k zimnému menu. Kaviár z baklažánu má pevné výsledky. Známe ako kulinárske jedlo z XVII. Storočia.
Čítajte Viac
Recepty

Kaviár baklažánu na zimu

Je to tak pekné v zimných dňoch, aby ste otvorili pohár zeleniny a vychutnávali si vkus v lete, získali dávku vitamínov a jednoducho jedli lahodne. Jedným z najobľúbenejších konzervovaných občerstvenia je kaviár z baklažánu. Existuje mnoho receptov na baklažánový kaviár: to je varené s rôznou zeleninou a dokonca aj plody, surové a vyprážané, varené alebo pečené ingrediencie sa používajú na varenie a všetky zelené korene a korenie môžu byť použité ako korenie a korenie.
Čítajte Viac
Recepty

Kaviár z cukety bez vyprážania

Kaviár z cukety je skutočne obľúbenou pochúťkou Rusov. V sovietskych časoch to bolo predávané v obchodoch, a to nebolo na regáloch. Ženy v domácnosti tiež pripravili squashový kaviár, každý podľa vlastného receptúry. Vždy sa ukázalo byť chutné a nezvyčajné, pretože môžete variť kaviár s rôznymi prísadami. Zložky je možné s týmto postupom vyprážať alebo odstrániť.
Čítajte Viac
Recepty

Kaviár baklažánu s majonézou

Nie všetci majú rád baklažány alebo modré, možno preto, že nie každý vie, ako správne variť. Z tejto zeleniny môžete variť všetky jedlá, z ktorých mnohé majú skvelú chuť. Lístky sú už dávno pozorované odborníkmi na výživu, pretože majú minimálne množstvo kalórií. Jedným z najchutnejších jedál je kaviár baklažánu s majonézou.
Čítajte Viac
Recepty

Baklažán a kaviár z paradajok

Nie každý má rád jesť baklažán. Ale márne táto zelenina obsahuje veľa vitamínov a minerálov. Okrem toho, baklažán má schopnosť vylučovať toxíny a toxíny z tela. Znižuje hladinu cholesterolu v tele a pozitívne ovplyvňuje kardiovaskulárny systém. Napriek tomu však všetky tieto pozitívne vlastnosti v detstve nepriťahovali veľa, keď rodičia boli nútení jesť baklažán.
Čítajte Viac
Recepty

Pečený kaviár na squash

Squash kaviár je obľúbenou pochúťkou mnohých sofistikovaných gurmánov. Nájdete ju na regáloch obchodov, v ponuke niektorých reštaurácií alebo si doma vychutnávať. Existuje veľa receptov na toto jedlo, ale najlepší z nich je založený na použití predpečené cukety.
Čítajte Viac
Загрузка...