Kategórie Recepty

Braga zo slivky pre mesiac
Recepty

Braga zo slivky pre mesiac

Existuje veľa variácií moonshine - to je vyrobené na základe cukru, pšenice a iných obilnín, rôzne ovocie, a tak ďalej. Plum moonshine, tiež známy ako slivovica, je jedným z bežných nápojov. Braga zo slivky: tajomstvo varenia Vytvorenie kaše je prvým krokom v procese vytvárania domáceho moonshine zo slivky a chuť budúceho nápoja závisí od jeho kvality.

Čítajte Viac
Recepty

Čerstvé solené uhorky

Ľahko nasolené uhorky na rýchle varenie sú najideálnejšou voľbou pre tých, ktorí chcú chrumkavé slané uhorky, ale nechcú strácať čas a úsilie pri odstreďovaní. Po tom, čo ste pripravili takéto uhorky, môžete ich najesť ešte druhý deň. O tom, ako variť takú občerstvenie, opíšeme nižšie.
Čítajte Viac
Recepty

Horúce nakladané solené uhorky

Varenie solené uhorky je jednou z tých tradícií, ktoré sa zachovali od čias starovekého Ruska. Aj v tých dňoch si ľudia všimli, že solené uhorky sa vyrábajú oveľa rýchlejšie a voňavšie ako tradičné solené ovocie. Od tej doby sa niektoré predpisy zmenili na originálne recepty tohto obľúbeného snacku, ale spôsoby jeho prípravy zostali nezmenené.
Čítajte Viac
Recepty

Ľahko nasolené uhorky - 5 lahodných a jednoduchých receptov

Nie je nič ľahšie, ako urobiť solené uhorky na stôl. Toto je skvelé občerstvenie! Ale aj v tomto prípade má svoje vlastné tajomstvá, ktoré nie sú známe všetkým hosteskám. Predstavíme Vám niekoľko receptov solených uhoriek a videí pre podrobné informácie. Budú užitočné nielen pre mladé ženy v domácnosti, ale aj pre tých, ktorí radi v kuchyni radi experimentujú.
Čítajte Viac
Recepty

Okamžitý recept na slané uhorky v balení

Čo môže byť chutnejšie ako chrumkavé solené uhorky? Toto nádherné občerstvenie je obľúbené našimi občanmi. Akonáhle uhorky začnú dozrieť v posteli, začne čas na morenie a morenie pre každú domácu ženu. Samozrejme, treba poznamenať aj chuť čerstvých uhoriek. Táto zelenina je považovaná za najobľúbenejšiu medzi našimi letnými obyvateľmi.
Čítajte Viac
Recepty

Recept na ľahko nasolené krehké uhorky

V lete, keď je čas na uhorky, chrumkavé ľahko nasolené uhorky zaberajú na našich stoloch oddelené miesto. Sú cenené podľa svojej chuti a zachovávajú výbornú arómu čerstvých uhoriek. Existuje veľa receptov na varenie a v poslednej dobe hostesky zdieľajú tajomstvá rýchleho morenia, ktoré neovplyvňujú chuťové vlastnosti populárneho občerstvenia.
Čítajte Viac
Recepty

Recepty solené uhorky na zimu v bankách

Každoročné zatvorenie uhoriek na zimu je už dávno spojené s národnou tradíciou. Každú jeseň sa veľa hostesiek súťaží medzi sebou v počte uzavretých plechoviek. V takomto prípade niekto zatvorí okurky, niekto ich marinuje. Ale sú tu aj tí, ktorí zavrhnúť solené uhorky v bankách na zimu. img "alt =" solené uhorky na zimu "src =" recepti-malosolnih-ogurcov-na-zimu-v-bankah.
Čítajte Viac
Recepty

Slané uhorky s mrkvou v kórejčine

Slané uhorky v kórejskom štýle sú skvelým občerstvením pre tých, ktorí majú radi korenené jedlo. Takéto jedlo nebude na stole nikdy nadbytočné, je vynikajúce pre hlavné jedlá a len ako občerstvenie. Recept je veľmi jednoduchý a netrvá veľa času. Okrem toho je možné ich zrolovať na zimu a verte mi, že vám pomôžu viac ako raz.
Čítajte Viac
Recepty

Pikantný kaviár z cukety na zimu

V záhradách a prímestských oblastiach rastú rôzne druhy zeleniny vrátane cukety. Niekedy rastú toľko, že záhradníci nevedia, čo robiť. Squash kaviár je obľúbeným jedlom mnohých Rusov. Neustále sa nakupuje v obchode. Ale bohužiaľ, v posledných rokoch chuť tohto produktu sa dramaticky zmenila a nie vždy k lepšiemu.
Čítajte Viac
Recepty

Squash kaviár: recept na zimu rýchlo

Squashes sa pestujú takmer vo všetkých oblastiach. Rastlinná zelenina rýchlo rastie. Preto sa musíte postarať o jeho spracovanie. Z cukety môžete variť rôzne jedlá pre každý deň a pre použitie v zime. Existuje mnoho zaujímavých receptov kaviár z cukety. Niektoré z nich majú veľa prísad, iné majú minimálne množstvo.
Čítajte Viac
Recepty

Squash kaviár s jablkami

Je ťažké nájsť hostesku, ktorá by aspoň raz nevyvarovala kaviár z cukety na zimu v celom svojom živote. Tento výrobok je samozrejme kúpený v obchode, ale dnes nie je toto občerstvenie len drahé, ale hlavnou vecou je, že jeho chuť nie je rovnaká ako predtým. Tu nie je nič prekvapujúce, pretože v sovietskych rokoch fungovala jedna technológia a GOST na všetkých konzervách.
Čítajte Viac
Recepty

Zelení pre zimu so soľou

V lete je záhrada plná čerstvej voňavej zelene. Ale v zime sa chcem pochváliť doma vitamíny. Ako byť? Existuje mnoho spôsobov, ako získať zelené listy na zimu. Budeme hovoriť o soľovanie pravidiel. Je potrebné poznamenať, že soľ šetrí až 70% živín a vitamínov. Často naši čitatelia, najmä mladé hostesky, majú záujem o zasolenie zelených na zimu, ktoré bylinky a rastliny môžu byť použité a ako dlho sú prípravky uložené.
Čítajte Viac
Recepty

Kaviár squash ako obchod: recept na zimu

Medzi celkovým nedostatkom potravín v Sovietskom zväze existovali jednotlivé názvy výrobkov, ktoré sa nielen nachádzali na regáloch takmer v každom obchode, ale mali aj jedinečnú chuť. Medzi tieto produkty patrí konzervovaný kaviár na klobásy. Mimochodom a na jeho náklady bol k dispozícii všetkým.
Čítajte Viac
Recepty

Squash kaviár: recept na konzerváciu

Squash kaviár bol vždy držaný vo vysokej úcte medzi Rusmi. V sovietskych časoch to bolo možné kúpiť zadarmo v obchode, občerstvenie bolo vyrobené podľa špeciálne zavedenej technológie a prísne podľa GOST. Jej vkus bol mimoriadny. V deväťdesiatych rokoch 20. storočia, keď začala reštrukturalizácia, sa mnohé kanistre zatvorili. Áno, a prakticky žiadne finančné prostriedky na nákup.
Čítajte Viac
Recepty

Kaviár squash: recept cez mlynček na mäso

Prípravy na zimu milujú všetky hostesky. Letné pampers s čerstvou zeleninou a ovocím, ale pre zimný stôl je dobré variť konzervované jedlá z vašich obľúbených potravín. Cuketa - vďačná zelenina. Je potrebné, aby na záhrade pridelili malú posteľ a počas leta získate skvelú zeleninovú stravu.
Čítajte Viac
Recepty

Kaviár z baklažánov cez mlynček na mäso

Banány alebo "modré" sa už dlho milujú v Rusku, napriek tomu, že vo väčšine našich krajín sa táto zelenina môže pestovať len v skleníkoch, pretože je veľmi teplomilná. Ich polotovary sú tak populárne, že v auguste a septembri väčšina žien v domácnosti kupuje nespočetné množstvo baklažánov, využívajúc pre nich malé sezónne ceny, aj keď sa im nepodarilo pestovať v záhrade slušnú plodinu.
Čítajte Viac
Recepty

Ako urobiť domáce squash kaviár na zimu

Pretože niekedy je príjemné otvoriť v zime zimnú nádobu s domácim squashovým kaviárom, keď nie je dostatok zeleniny a vitamínov. Je to ešte príjemnejšie, keď squashový kaviár na zimu je pripravený vlastnými rukami. Ponúkame vám niekoľko receptov a tipov, ako urobiť squashový kaviár, a tiež vám poviem, čo cuketa je užitočná, koľko kalórií je v squashovom kaviári a s ktorou sa najlepšie podáva na stole.
Čítajte Viac
Recepty

Recept na squash kaviár s paradajkami

Kaviár "zámorský" bol medzi ľuďmi po mnoho desaťročí veľmi obľúbený, pre jeho vkus a užitočnosť a pre jeho všestrannosť v používaní. Koniec koncov, je celkom možné ho použiť ako prílohu a ako samostatné jedlo. Je tiež skvelé ako rýchle občerstvenie a je príjemné aj pre deti, ktoré nie vždy uprednostňujú zdravú zeleninu.
Čítajte Viac
Recepty

Adzhika recept "báječné prsty"

Medzi úlohami na zimu patrí oddelené a čestné miesto adžika. Možnosti varenia sú toľko, že len na čítanie receptov, to trvá veľa času. Počnúc klasickým a doplnením originálnych komponentov vytvorili hostesky recept na adzhiki "Yummy Fingers". Hlavné charakteristiky, pre ktoré adjika milujú všetko, sa dajú rozdeliť do samostatnej skupiny: vôňa; pikantnosť; saturácia vitamínmi a živinami; pôvodná chuť; krásna farba; multi-variant.
Čítajte Viac
Recepty

Kaviár z cukety na zimu bez pečenia

Squash kaviár je pomerne nízkokalorické a zdravé jedlo. Ale mnohí moderní kuchári už nepoužívajú recepty starých babičiek a robia toto jedlo bez použitia pečiva. Povieme vám niekoľko zaujímavých a užitočných receptov, ako aj odhalenie tajomstiev prípravy cukrovej kaviáru na zimu.
Čítajte Viac
Recepty

Pečený kaviár z baklažánu

Kto nemá rád modrý - ako láskavo nazývaný baklažán na juhu. Koľko chutných jedál môže byť varené! Jedna misa imbayaldy za niečo stojí. Takže Imám nezmizne. Problémom je, že obdobie konzumácie čerstvých baklažánov nie je príliš dlhé - len 3-4 mesiace. A tak chcete túto zeleninu jesť aj v zime.
Čítajte Viac
Загрузка...