Kategórie Krajinný dizajn

Krajinný dizajn

Rockeries v krajinnom dizajne + foto

Budovanie skaliek s vlastnými rukami na dachu nie je tak ťažké, ako sa to môže zdať na prvý pohľad. Tieto problémy sa zvyčajne zaoberajú krajinnými dizajnérmi, ale s určitými zručnosťami je možné vytvoriť rockeries na vlastnú päsť. Ako sa rockeries používajú v krajinnom dizajne, ako vytvoriť skalku a aké prvky tejto kompozície by sme mali zvážiť predovšetkým - o všetkom v tomto článku.
Čítajte Viac
Krajinný dizajn

Rabatka pri chate

Krásne vyzdobiť záhradu, nie je dosť túžby. Je dobré mať základy vedomostí o dizajne krajiny. Jednou z možností, ktoré sa často používajú na dizajn krajiny, je rabatka. Čo je Rabatka - kvetinová záhrada, najčastejšie obdĺžnikový tvar, úzka a dlhá. Šírka a dĺžka súvisia s 1: 3.
Čítajte Viac
Krajinný dizajn

Krajinné vyhotovenie dacha

Je dobré, keď je tu milovaná chata, kde si môžete odpočinúť od monotónneho každodenného života, dýchať čerstvý vzduch a niekedy žiť na chvíľu. Štátna krajina do značnej miery určuje povahu majiteľa. Aby ste mohli správne navrhnúť a realizovať dizajn krajiny v živote, môžete zavolať expertov s dlhoročnými skúsenosťami.
Čítajte Viac
Krajinný dizajn

Pomôcť začínajúcim umelcom - maľovať kamene akrylovými farbami

Úžasná krása sa dosiahne, keď svetlé farby vyniknú na pozadí zelených rastlín. Ak chcete dosiahnuť tento účinok na lokalite rôznymi spôsobmi. Jeden z typov farebnej tvorivosti, ktorá sa stáva čoraz populárnejšou, možno nazvať kresbou na kameňoch s akrylovými farbami. Pre tých, ktorí prvýkrát vidia takýto dizajn, zdá sa, že takéto majstrovské dielce s vlastnými rukami je jednoducho nemožné.
Čítajte Viac
Krajinný dizajn

Vytvorte jedinečnú výzdobu, ktorú chcete dať - farbám sudov

Chata - obľúbené miesto pre prácu a voľný čas. Druhý druh zábavy nie je len príjemný, ale potrebný. Preto sa každý letný rezident pokúša ozdobiť svoju milovanú chatu svojím vlastným úsilím. Akonáhle začala premena záhradného pozemku, chcem priniesť všetky detaily do farebnej korešpondencie. Majiteľ hromady má v chate k dispozícii kovové alebo plastové kontajnery na vodu.
Čítajte Viac
Krajinný dizajn

Zlepšenie dacha - zjednocujeme naše nápady

Náš život je veľmi rozmanitý. Dokonca aj prívrženci pohodlných apartmánov menia svoje názory a získajú letnú chatu. Rozhodnutie sa robí z rôznych dôvodov, ale nikto nemôže odmietnuť čerstvý vzduch, farby sviežej trávy a kvetov, zvuk vody a spievanie vtákov. Po prvých ťažkostiach je načase premýšľať o zlepšenie vašej letnej chaty.
Čítajte Viac
Krajinný dizajn

Mixborders v dizajne krajiny + foto

V poslednej dobe boli chalupy prezentované našim občanom iba ako miesto na pestovanie zemiakov a uhoriek. Dnes sa všetko zmenilo. Domáci pozemok sa snaží ozdobiť a vytvoriť na ňom nielen postele, ale aj miesto na odpočinok. Aké miesto na dnešnej lokalite zaujíma mixborder a ako to urobiť ručne?
Čítajte Viac
Krajinný dizajn

Umelý trávnik na mieste s vlastnými rukami

V súčasnosti záhradkári a majitelia prímestských pozemkov venujú veľkú pozornosť zlepšovaniu a zdobeniu svojho majetku. Koniec koncov, okrem získania dobrej úrody, vždy chcete mať miesto na odpočinok a realizáciu tvorivej inšpirácie. Skvelá možnosť, ktorá umožňuje dočasne (po zbere) alebo natrvalo zdobiť miesto, je umelý trávnik.
Čítajte Viac
Krajinný dizajn

Rolled trávnik na mieste - výhody a typy

Trávnik na mieste v modernom dizajne sa stal neoddeliteľnou súčasťou každého projektu. Súčasne existuje veľa príležitostí na výber, že žiadne podmienky nie sú prekážkou. Ak nie je čas na výsev klasického trávnika alebo musíte upraviť ťažko dostupné miesta, príde na záchranu trávnatú trávu. Pestuje sa na špeciálnych miestach - na poliach škôlok.
Čítajte Viac
Krajinný dizajn

Capricole v dizajne krajiny

Caprifol je typ ozdobného zimolezu. Ocenené záhradkármi za krásne kvety a tvar bush. V krajinnom dizajne sa zimolez používa na terénne úpravy, ktoré je možné rozdeliť do dvoch skupín podľa vzhľadu: Curly: zimolez, Brown honeysuckle, Gerald, Primorsky, Hekrota. Bush: zimolez Tatar, Maksimovic, Alpine, Korolkova.
Čítajte Viac
Krajinný dizajn

Typy konštrukcií na zariaďovanie vertikálneho záhradníctva

Vysádzanie okrasných rastlín na ich pozemku, veľa majiteľov si neuvedomuje, že to je veľmi vertikálne záhradníctvo v krajine, ktoré používajú dizajnéri na ozdobu krajiny. Rastú všetko: steny budov, ploty, ploty, altány, vo všeobecnosti všetky vertikálne štruktúry. Okrem tkanie liany, pre tieto účely používať bežné rastliny, a dokonca aj mech.
Čítajte Viac
Krajinný dizajn

Amazing geyhera - použitie v teréne

Terénne úpravy miesta závisia od mnohých faktorov. Letní obyvatelia musia brať do úvahy klimatické vlastnosti, zloženie pôdy, čas a finančné možnosti. Hlavným cieľom zostáva krása lokality počas celého roka. Preto je výber rastlín dôležitou súčasťou plánovania. Jeden z najpopulárnejších druhov ozdobných trvaliek, ktorý sa často používa na dizajn krajiny, je geyhera.
Čítajte Viac
Krajinný dizajn

Clematis - užitočné nápady na zdobenie dacha

Na pozemku je vždy potrebná terénna úprava vertikálnych konštrukcií. Clematis (clematis) sú považované za najobľúbenejšie rastliny pre také vertikálne terénne úpravy. img "alt =" Clematis "src =" / wp-content / uploads / userfiles / 693_1.jpg "> Veľkolepé kvety vyzerajú veľmi pôsobivo a umožňujú vám naplánovať rôzne kompozície v dizajne krajiny.
Čítajte Viac
Krajinný dizajn

Suchý potok v krajinnom dizajne + foto

Medzi krajinné dizajnérske kompozície prímestských oblastí je jeden atraktívny vzhľad - suchý prúd. Táto štruktúra je imitáciou prúdu bez jedinej kvapky vody. Vykonajte takúto napodobeninu pomocou kameňov, vybraných podľa chuti a kombinovaných so zvyškom dizajnu lokality. Suchý potok v krajinnom dizajne sa stal tak populárnym, že ho možno nájsť všade.
Čítajte Viac
Загрузка...