Kategórie Záhradníctvo

Vodný melón AU PVP Výrobca
Záhradníctvo

Vodný melón AU PVP Výrobca

Melón Producent získal popularitu medzi farmármi. Táto raná odroda je obzvlášť atraktívna pre južné oblasti, kde produkuje veľké šťavnaté plody až do 20 kg. Vodný melón tiež vykazuje dobré výnosy v podmienkach krátkeho, ale horúceho leta v strednom páse. Produkcia vodného melónu je produktom chovu amerických vedcov určených na pestovanie v priemyselnom meradle aj na osobných pozemkoch.

Čítajte Viac
Záhradníctvo

Semená včelie opylovaných uhoriek

Uhorky - jedna z najbežnejších zeleniny na svete. K dnešnému dňu existuje mnoho chovných typov uhoriek, rovnako ako početné hybridy, ktoré sú výsledkom mutácie odrôd. Na to, aby rastlina priniesla ovocie a priniesla semená, musí byť uhorka opeľovaná. Typy opelenia Samotný proces opelenia je ekvivalentný hnojeniu - pyl zo samčej kvetiny musí dosiahnuť ženu.
Čítajte Viac
Záhradníctvo

Bush uhorka: odrody a kultivačné znaky

Fanúšikovia osobne pestovaných zeleniny na svojich pozemkoch zvyčajne rastú všetky bežné odrody uhoriek, dávajú riasy dlhú až 3 metre. Takéto viniče sa dajú ľahko použiť na ozdobenie záhradného altánku alebo na prechádzanie plotom malej letnej chaty, na potešenie okoloidúcich. Ale ak nechcete liečiť svojich susedov alebo trpieť rekvizitou, môžete pestovať málo známe spreje uhoriek.
Čítajte Viac
Záhradníctvo

Pestovanie uhoriek v polykarbonátovom skleníku

Aby ste získali bohatú úrodu, mali by ste vopred študovať podrobné informácie o tom, ako pestovať uhorky v skleníku vyrobenom z polykarbonátu. Najprv musíte vybrať príslušnú triedu. Pri kúpe by ste mali venovať mimoriadnu pozornosť odporúčaniam výrobcu uvedeným na obale. Bez ohľadu na rozmanitosť uhoriek, ktoré si vyberiete, musíte sa uistiť, že bola vykonaná predbežná príprava a spracovanie sadiva.
Čítajte Viac
Záhradníctvo

Agrotechnika pestovania uhoriek v skleníkových podmienkach

Mnohí z nich sú dnes oboznámení s poľnohospodárskou technológiou rastúcich uhoriek v skleníku, pretože do pestovania tejto plodiny v skleníkových podmienkach pracuje pomerne málo ľudí. Hlavným dôvodom, prečo je táto metóda tak populárna, je to, že skleník umožňuje zvýšiť plodnosť plodiny. Preto sa obyvateľ v letnom období môže podariť s čerstvými uhorkami nielen v lete, ale aj na jeseň.
Čítajte Viac
Záhradníctvo

Holandské uhorky

Obrovský sortiment semien môže byť zavádzajúci aj pre skúseného záhradníka. Dnes je veľa odrôd a hybridy uhorky, všetky majú silné stránky: niektoré sú produktívnejšie, iné sú odolné voči chorobám a iné sa vyznačujú skorým zrelím. Ako si vybrať vhodnú odrodu a nie "stratiť" v rôznych semenách?
Čítajte Viac
Záhradníctvo

Polykarbonátové skleníkové odrody okurky

Takáto jednoduchá, na prvý pohľad kultúra ako uhorka si vyžaduje ťažkú ​​starostlivosť, aby sa dosiahla dobrá úroda. A ak stále chcete mať skoro čerstvú zeleninu alebo neskoro mimo sezónu, budete spravidla musieť dráždiť so skleníkom. Polykarbonát je najvhodnejší na zasklievanie. Okrem dobrého skleníka je však potrebné vyzdvihnúť kvalitné semená.
Čítajte Viac
Záhradníctvo

Odrody uhoriek Holandský chov pre skleníky

Uhorky sú jedny z najstarších zeleniny, ktoré sa objavujú na jar a najčastejšie rastú na otvorenom teréne. Plody pestované v skleníkových podmienkach sa však môžu zberať takmer celoročne. Vyžaduje to skleník, ktorý bude teplý bez prievanu, správne vybraných semien, ako aj dodržiavanie agrotechnických opatrení.
Čítajte Viac
Záhradníctvo

Odrody bush uhorky na otvorenom teréne

Uhorky sú jedným z populárnych, raných záhradných plodín. Zber niektorých skorých odrôd uhoriek dozrieva už 35-45 dní po výsadbe. Po výskyte mladých rastlín sa kvetenstvo okamžite začne uvoľňovať, z ktorého sa uhorky začínajú formovať po 11-15 dňoch. V súčasnosti má táto záhradná plodina veľa odrôd.
Čítajte Viac
Záhradníctvo

Samozreté odrody uhoriek

Cucumber je obľúbená zelenina pre väčšinu záhradníkov. Moderný výber má viac ako 90 odrôd tejto kultúry, osobitné miesto, medzi ktoré je obsadené vlastné opeľované uhorky. Majú pistil a tyčinku, ktorých opeľovanie sa uskutočňuje bez účasti hmyzu, čo dáva odrode niekoľko výhod v porovnaní s analógmi opelené opice.
Čítajte Viac
Záhradníctvo

Najlepšie odrody uhoriek uhorky

Je ťažké si predstaviť kuchynskú záhradu, v ktorej by nebolo postele s uhorkami. K dnešnému dňu sa vyvinuli mnohé odrody, a to ako na priamu spotrebu, tak aj na morenie. Obzvlášť populárne na moriace uhorky. Môžete strieľať malé druhy ovocia a šalátov. Avšak sardinky sú sami chutnejšie a banka vyzerá viac chutne.
Čítajte Viac
Záhradníctvo

Skoré odrody uhoriek

Okurka je prvou čerstvou zeleninou po dlhej zime. Predtým sa zvyšok objavil na regáloch trhov a obchodov a prvý začal prinášať ovocie v chatkách a záhradách. Samozrejme, chcem získať zrelé ovocie čo najskôr, takže chovatelia pracujú na vývoji skorých odrôd uhoriek. Najstaršia zelenina je nasýtená rovnakými živinami a mikroelementmi ako iné odrody a tieto uhorky začínajú prinášať ovocie o jeden až dva týždne skôr než iné.
Čítajte Viac
Záhradníctvo

Kedy pestovať uhorky v skleníku krajiny na predmestí

Kedy sa rastliny uhorky v skleníku na predmestí? Odpoveď na túto otázku závisí od prevládajúcich poveternostných podmienok a od miesta rastu (skleníkový alebo otvorený priestor). Možnosti výsadby môžu byť použité aj rôzne, záhradníci praktizovali sadenie semien priamo do zeme alebo pre-rastúce sadenice.
Čítajte Viac
Záhradníctvo

Prečo sušené a spadajúce listy uhoriek v skleníku

Ak chcete pochopiť, prečo listy uhoriek suché v skleníku, môžete po dôkladnom preskúmaní podmienok pestovania zeleniny. Existuje mnoho dôvodov: od nesprávneho napájania a nadmerného zásobovania hnojivami až po napadnutie škodcami alebo výskyt vírusových ochorení. Odstránením chyby môžete rýchlo obnoviť normálny stav uhoriek a ušetriť úrodu.
Čítajte Viac
Záhradníctvo

Opeľovanie uhoriek v skleníku

Viete, ako opeľovať uhorky v skleníku? Problémom je, že hmyz má obmedzený prístup do uzavretého priestoru. Výťažok je zvlášť výrazne znížený u odrôd s rôznofarebnými kvetmi. Ako vyriešiť problém opelenia Opeľovanie uhoriek v skleníku môže byť vykonané dvoma spôsobmi - s pomocou prirodzeného a umelého oplodnenia.
Čítajte Viac
Záhradníctvo

Hybridné odrody uhoriek pre skleníky

Uhorky - bežná plodina pestovaná po celom svete, počet odrôd má obrovskú rozmanitosť. Medzi nimi je hlavná časť obsadená hybridnými uhorkami, existuje asi 900 druhov. img "> Je dosť ťažké zistiť, ktoré uhorky by mali byť vysadené v skleníku v konkrétnom regióne, a to aj skúsení agronomovia vždy neodpovedajú na túto otázku
Čítajte Viac
Záhradníctvo

Ako môžete urýchliť rast uhoriek v skleníku

Skúsení záhradníci vedia, ako urýchliť rast uhoriek v skleníku. Rastliny rastú intenzívne, keď sú pre nich vytvorené priaznivé podmienky. Stav uhoriek závisí od mnohých faktorov. Nízke teploty, choroba, mráz, nadmerné zásoby alebo nedostatok vlhkosti môžu spomaliť vývoj uhoriek a dokonca spôsobiť ich smrť.
Čítajte Viac
Záhradníctvo

Kto šíri túto chorobu a jedí uhorky sadenice v skleníku

Aby sa získali konzistentne vysoké výnosy, je potrebné zistiť, kto jesť sadenice okrasných rastlín v skleníku. Škodcovia sú jedným z hlavných dôvodov poklesu výnosu v skleníkoch. Najznámejší škodcovia v skleníkoch Gall nematódy (južný, javánsky, arašidový a severný) sú škodlivé fytofágy, patria do veľkej skupiny škrtíkov.
Čítajte Viac
Záhradníctvo

Ako pestovať uhorky v skleníku v Urale

Pestovanie uhoriek v Uraloch v skleníku je komplikované obmedzeným priaznivým obdobím vegetácie rastlín. Mrazy niekedy pretrvávajú až do 1-2. Júna. Môžu začať opäť na konci augusta. Ak chcete získať skoršiu úrody uhoriek v Uralskej klíme, veľa letných obyvateľov pestuje plodiny nie cez výsev semien, ale výsadbou sadeníc.
Čítajte Viac
Záhradníctvo

Prečo vykonať mulčovanie uhoriek v skleníku

Mulčovanie uhoriek v skleníku je jednou z dôležitých podmienok pre bohatú úrodu. Tento postup vám umožňuje znížiť náklady na pracovnú silu, uľahčiť proces starostlivosti o pestovanú plodinu. Pri mulčovaní sa zlepšuje kvalita pôdy a počet zberaných plodín. Táto technológia môže byť použitá pri pestovaní sadeníc okrasných v otvorenej i uzavretej zemi.
Čítajte Viac
Загрузка...