Kategórie Kvety

Prečo sa petúnia stávajú žltými listami
Kvety

Prečo sa petúnia stávajú žltými listami

Ak musíte namaľovať balkón / loggiu alebo osobný pozemok, odporúčame to urobiť s petúniou. Rôzne odrody a farby vám umožnia vytvoriť farebný obraz na mieste a na balkóne. Listy tohto kvetu sú dvojité a hladké a stonky môžu byť plíživé, priame alebo tečúce.

Čítajte Viac
Kvety

Vysádzanie gladiolu v Urale na jar

Ak je ruža považovaná za kráľovnú záhradných kvetín, potom je gladiolus, ak nie kráľ, potom aspoň vévoda. Dnes poznáme obrovské množstvo odrôd tejto kráľovskej rastliny, od čisto bielej až po zamatový tmavý takmer čierny odtieň. Ak je správne vysadené gladioli a starostlivo sa o ne starajú, stanú sa skutočnou výzdobou záhradného pozemku.
Čítajte Viac
Kvety

Ako sa starať o petúniu po klíčení

Petúnia sú veľmi krásne a nenáročné kvety, ktoré každoročne získavajú čoraz väčšiu popularitu vďaka vzhľadu všetkých nových pestrých odrôd a odrôd. Skúsení pestovatelia sa usilujú o ďalšiu diverzifikáciu svojej zbierky. A nováčikovia naozaj chcú vyrastiť nejaký druh, ktorý ich obzvlášť zasiahol, vrece zo semien, ktoré získali v nádeji inšpirácie.
Čítajte Viac
Kvety

Georgina Martha

Dahlia sa aktívne kultivujú už niekoľko storočí a ich popularita, ktorá sa v deväťdesiatych rokoch znížila, sa znova zvyšuje s bezprecedentnou silou. A je ťažké si predstaviť, že by sa zabudli kvety rôznej formy, farby a veľkosti. Existuje mnoho klasifikácií dahlí: podľa veľkosti kvetenstva, podľa výšky a podľa farieb, ale najbežnejšia je klasifikácia podľa tvaru kvetenstva.
Čítajte Viac
Kvety

Galéria Georgina

Mnoho záhradníkov dahlias sú známe len ako vysoká rastlina na zdobenie vzdialených oblastí lokality. Ale medzi týmito kvetmi sú veľmi odlišné, krátke, obrubníky, určené na zdobenie predných línií kvetinových záhonov, ktoré rastú v kvetináčoch. Galéria Dahlia - jedna z nich, je to celá kolekcia zaujímavých a živých skladieb vytvorených v Holandsku.
Čítajte Viac
Kvety

Georgina Mingus: popis odrody + fotografie, recenzie

Dahlia kvitne luxusne, pre ktoré ich milujú mnohí záhradníci. Termín kvitnutia dahlia je dlhý, začína v lete a končí koncom jesene a kultivácia je dosť jednoduchá, čo je dobrá správa. S rastúcou rôznorodosťou tvarov a farieb kvetov každý rok je niekedy také ťažké urobiť si voľbu v prospech jednej alebo druhej odrody.
Čítajte Viac
Kvety

Dahlia Blue Boy

Dahlia kvitnú nezvyčajne krásne! Ich kvety sú považované za ideálne z hľadiska prirodzenej geometrie. Jedným z neprekonateľných odrôd je Blue Fight. Preložený z angličtiny, názov doslovne prekladá ako "chlapec v modrom". Rozprávajme sa o tejto odrode podrobnejšie. Popis Dahlia Blue fight - vysoká rastlina.
Čítajte Viac
Kvety

Petunia sadenice sú žlté: čo robiť

Petunia je úžasná kvetina určená na ozdobenie záhradných záhonov a balkónov. Závod v Južnej Amerike sa v Rusku perfektne "zakorenil" a po mnoho rokov bol populárny pre začiatočníkov a skúsených pestovateľov kvetov. Petunia sa pestuje hlavne sadením, aby sa urýchlil proces kvitnutia.
Čítajte Viac
Kvety

Dahlia Tartan

Dahlia kvitne dlho. To je dobrá správa, a preto každý rok sa na týchto kvetoch objavuje čoraz viac fanúšikov. Existuje viac ako 10 tisíc odrôd dahlí, a niekedy sa rozchádzajú oči, ktoré si vybrať na výsadbu. Povedzme o triede dahlia z Tartanu, fotografia a opis sú uvedené nižšie.
Čítajte Viac
Kvety

Festival Dahlia Holland

Chystáte sa do obchodu s novými kvetmi, niekedy oči bežia: dnes je toľko zaujímavých odrôd. Ako vyzdobiť záhradu a zabezpečiť aspoň tri mesiace kvitnutia? Festival Dahlia je pozoruhodný vo svojej kráse a fanúšikovia tejto továrne sa každý rok stávajú čoraz viac. Popisné odrody "Holland Festival" Dahlia odrôd "Festival" sa vzťahuje na dekoratívne triedy a má veľkú veľkosť: výška Bush je 1-1,3 metra; priemer kvetu dosahuje 25 centimetrov.
Čítajte Viac
Kvety

Petunia sadenice

Petúnia sú kvitnúce rastliny, ktoré často zdobia záhrady, terasy, okná, lodžie a balkóny. Majú rád pestovateľov kvetov kvôli veľkému počtu odrôd, farieb a hybridov, ktoré umožňujú každej osobe vytvoriť jedinečné kvetinové usporiadanie. Pre úspešnú kultiváciu sadeníc je dôležité správne pripraviť pôdu na petúnie.
Čítajte Viac
Kvety

Vysádzanie petúnie v otvorenom teréne

Chata - obľúbené miesto na dovolenku. Okrem pestovania zdravých zeleniny, ovocia a bobúľ, veľa letných obyvateľov s potešením vyzdobiť miesto s kvetinami. Rôzne tvary a farby vytvárajú jedinečný záhon alebo obrubník. Medzi populárne a dostupné farby sú petúnia. Sú pestované s potešením tak na otvorenom priestranstve, ako aj na balkónoch, v hrncoch a hrncoch.
Čítajte Viac
Kvety

Strihanie petúnie: krok za krokom fotografie

Viacfarebné objemné kríky petúnie už získali srdcia mnohých skúsených a začínajúcich pestovateľov kvetov a záhradníkov. Obdobie ich kvitnutia je uprostred jari a pred prvými mrazmi. Vyzdobujú letné chaty, záhony, balkóny, verandy, reštaurácie a kaviarne. Táto kvitnúca rastlina nie je náladový.
Čítajte Viac
Kvety

Pestovanie gladiolov na otvorenom poli

Trvalé gladioly rastú, samozrejme, ťažšie ako každoročne. Ale práca záhradníka bude ospravedlnená - tieto kvety sú skutočne nádherné! Záhrada, vyzdobená vysokými gladioly, vyzerá dobre upravená a štýlová, a kvety priťahujú pozornosť ich veľkosťou, krásou a krásou okvetných lístkov. O tom, ako sa kultivácia gladiolov vyskytuje na otvorenom poli, aká je starostlivosť o tieto kvety a čo sú tieto okrasné rastliny choré - pre začínajúcich záhradníkov sú všetky informácie zhromaždené v tomto článku.
Čítajte Viac
Kvety

Petunia sadenice zomrú

Kvitnúca petúnia je veľmi krásna dekoratívna kvetina, ktorá môže rásť s rovnakým úspechom ako na otvorenom teréne, tak v rôznych hrncoch a hrncoch. Dospelé kvety sú celkom nenáročné a od záhradníka si nevyžadujú zvláštnu pozornosť. Bohužiaľ, nemožno povedať o mladých rastlinách. Sadenice Petunia sú veľmi rozmarné a bez náležitej starostlivosti sa rýchlo začnú bolesť a zomierať.
Čítajte Viac
Kvety

Ako pestovať sadenice petúnie doma

Petunia je vynikajúcim predstaviteľom bylinných trvaliek z čeľade nórskych. Jeho historickou vlasťou boli horúce trópy Brazílie, Argentíny, Bolívie a Uruguaja. Ale vďaka kultivácii petúnie, ktorá sa začala aktívne v 18. storočí, krása tohto kvetu bola k dispozícii pre nás. Táto krásna kvetina je aktívne zasadená nielen v predmestských oblastiach, ale aj na balkónoch mestských apartmánov.
Čítajte Viac
Kvety

Rose Bush Bombastic

Bez ohľadu na to, ako radostná udalosť v živote, budú ruže vždy najlepší dar. Rozmanitosť existujúcich odrôd je jednoducho úžasná. Teraz nikto nie je prekvapený farbou a tvarom pupenu. Po dlhú dobu boli populárne veľké kvety s dlhou stonkou. A teraz, naopak, malé ružové kríky sú veľmi žiadané.
Čítajte Viac
Kvety

Hnojivá pre gladioly

Každá rastlina preferuje "svoju" pôdu. V letnej chate však chcete pestovať rôzne kvety. Preto, aby mohli dobre rásť a krásne kvitnúť, je potrebné splniť základné požiadavky poľnohospodárskeho inžinierstva. Pri pestovaní gladiolu je jedným z dôležitých bodov kŕmenie týchto luxusných kvetín.
Čítajte Viac
Kvety

Chudobné sadenice petúnie: prečo nie klíčky a čo robiť

Petunias sú známe svojou krásou a trvaním kvitnutia. Pestujú doma v hrncoch a záhradných posteliach. Seed spoločnosti ponúkajú obrovské množstvo odrôd petúnie, s rôznymi farbami a veľkosťou kvetov. Každý spotrebiteľ si môže vybrať semeno nálevu alebo zrná. V tomto prípade, bez ohľadu na výber, môže kvetinárstvo, a to aj vo fáze rastúcich sadeníc, môže naraziť na problémy.
Čítajte Viac
Kvety

Hnojivá pre petúniu pre hojné kvitnutie

Zelené petúniové kríky s jasnými farbami potešia oko počas celej teplej sezóny. A hoci je všeobecne akceptované, že táto rastlina je nenáročná, stále potrebuje včasnú a náležitú starostlivosť. Najmä kvôli tomu, ako dobre budú hnojivá vybrané na kŕmenie petúnie, závisí hojnosť ich kvitnutia.
Čítajte Viac
Kvety

Prečo sa petúnia stávajú žltými listami

Ak musíte namaľovať balkón / loggiu alebo osobný pozemok, odporúčame to urobiť s petúniou. Rôzne odrody a farby vám umožnia vytvoriť farebný obraz na mieste a na balkóne. Listy tohto kvetu sú dvojité a hladké a stonky môžu byť plíživé, priame alebo tečúce.
Čítajte Viac
Загрузка...