Kategórie Kvety

Reprodukcia klematických odrezkov v lete
Kvety

Reprodukcia klematických odrezkov v lete

Nepoškodzujúca a neporovnateľná klematis naďalej dobýva srdcia pestovateľov kvetov. Stále viac sa to dá nájsť na dvoroch. Jeho nádherné kvety zdobia altány a podkrovie, oblúky a ploty. Rozmanitosť odrôd a druhov tejto nádhernej rastliny roste každý rok. S príchodom jari sa každý pestovateľ snaží propagovať existujúce kvety alebo pestovať nové odrody kvetov.

Čítajte Viac
Kvety

Dahlia Crazy láska

Je ťažké si vybrať svoju odrodu zo všetkých nádherov dahlí. Aby sme neboli sklamaní, je potrebné venovať pozornosť odrodovým vlastnostiam týchto luxusných kvetín. img "alt =" Dahlia Crazy Lav "src =" georgina-krejzi-lav.jpg "> Popis" Crazy Lov "odroda je ideálna pre pestovanie v Rusku. obdobie toleruje kolísanie teploty, chladný vietor a dlhú neprítomnosť jasného slnečného žiarenia.
Čítajte Viac
Kvety

Ročné dahlia: rastú zo semien pri vysadení

Dahlias sú veľmi krásne a milované mnohými záhradníkmi kvety. Tí, ktorí sú ochotní starať sa o trvalky, ich pestuje podľa pravidiel. Ale niektorí dávajú prednosť každoročným dahlíam, aby sa: dopĺňali rôznymi farbami; zabrániť vykopávaniu a starostlivosti o hľuzy v zime. Kvitnutie ročných dahlí je pestré a dlhotrvajúce, ich starostlivosť je pomerne jednoduchá.
Čítajte Viac
Kvety

Odrody krátke dálie: kultivácia a starostlivosť

Dahlia (Dahlia) patrí do rodiny Astrovye, prišla k nám z Čile, jej druh je početný a rôznorodý. Napriek tomu sa prírodné druhy v kultúrnej kvetinárstve prakticky nepoužívajú - chovajú sa výlučne zberateľmi a originálmi. To nie je prekvapujúce, pretože odrodové dahlia svojimi dekoratívnymi vlastnosťami ich opakovane prekonávajú.
Čítajte Viac
Kvety

Výsadba dahlias hľúz na jar

Dahlias - jedno z najkrajších a nenáročných trvaliek. Predtým nebolo možné si predstaviť súkromný pozemok bez týchto kvetov, rástli všade a vždy slúžili ako pýcha hostesky. Ale móda prechádza, trochu zabudnutá na dahlia, hoci sa nedávno usadila v našich záhradách.
Čítajte Viac
Kvety

Kedy dostať dahlia na klíčenie

Prichádza jar a čoraz častejšie premýšľame o tom, ktoré kvety nám v tejto sezóne potešia. Samozrejme, na každom mieste je aspoň niekoľko ružových kríkov, zimujúcich trvalých kvetov, a keď hrozba jarných mrazov prešla, bude čas na petúnie a iné muchy. Ale dahlia, ktorú naše babičky a prababičky láskyplne rástli, zaujmú jedno z najkrajších kvetov.
Čítajte Viac
Kvety

Trvalka Dahlia: výsadba a starostlivosť

Najznámejšia legenda o dahliach hovorí, že táto kvetina sa objavila na mieste posledného táborového ohňa, ktorý zomrel, keď prišla ľadová doba. Prvýkrát sa objavil po jeho konci, symbolizujúci víťazstvo života nad smrťou. Veľmi krásna legenda a vhodná kvetina. Je zaujímavé, že tieto rastliny sa nazývajú dahlia len tu, zvyšok sveta to pozná pod latinským názvom "Dalia".
Čítajte Viac
Kvety

Dahlia "Merry guys": popis, rastúci zo semien

Mnoho záhradníkov s veľkým úspechom rastú dahlia na svojich pozemkoch - trvalé odrody a ročníky. Dahlia dahlias - zástupcovia trpasličích odrôd. Odlišujú od svojich spolužiakov tým, že netvoria hľuzy, preto nebude možné pestovať túto odrodu ako trvalku. Tento typ dahlia sa nachádza všade.
Čítajte Viac
Kvety

Dahlia vancouver

Dahlia viditeľne vystupujú medzi každou kvetinovou záhradou. Bez ohľadu na odrodu sú vždy nádherné a majestátne. Záhradníci zvlášť oceňujú dahlia nielen pre svoju krásu, ale aj pre dlhé obdobie kvitnutia. Dnes, dahlias chované na konci 18. storočia má asi 30 druhov a viac ako 15.000 odrôd.
Čítajte Viac
Kvety

Dahlia dahn

Ako súčasť kvetinového záhonu sú kvetiny, ktoré vytvárajú pozadie, ale sú perly, ktoré priťahujú všetky pohľady na seba. To sú presne tie druhy kvetov, ktoré sú Dan dahlia. Táto neuveriteľne krásna odroda, patriaca do rodiny kaktusových dahlí, bude zdobiť každú kvetinovú záhradu. img "alt =" Dahlia Dahlia "src =" georgin-dana.
Čítajte Viac
Kvety

Ako a kedy sa potápať petunia doma

Petúnia sa každým rokom stávajú čoraz obľúbenejšími. A aj napriek všetkým ťažkostiam vlastných rastúcich sadeníc sa stále viac pestovateľov kvetov, vrátane začiatočníkov, snaží pestovať druhy petúnie, ktoré ich očarili. Koniec koncov, dospelé petúnie sú celkom nenáročné, najmä moderné odrody, odolávajú dažďu aj vetrom hurikánov a 30-stupňovému teplu.
Čítajte Viac
Kvety

Dahlia mystery dei

Dekoratívne dahlia - najpopulárnejšia a početnejšia trieda. Vyznačujú sa veľkými, jasnými farbami rôznych odtieňov. img "alt =" Dahlia Mystery dei "src =" georgina-misteri-dej.jpg "> Popis Mystery Day dahlia sú veľmi účinné, rastú vo väčšine ruských oblastí.
Čítajte Viac
Kvety

Dahlia santa claus

Nenápadne zabudnuté dahlia sa znova stávajú módnymi. Medzi rôznymi tvarmi, farbami a odtieňmi je ľahké vybrať vhodnú odrodu. img "alt =" Dahlia Santa Claus "src =" georgin-santa-klaus.jpg "> Popis Rôznorodosť je vhodná pre pestovanie ako jedinú rastlinu, skupinovú výsadbu.Dahlias tejto odrody sa vyznačuje: Hojný kvitnutie, Odolnosť púšte, Vysoko ozdobné, univerzálne použitie farieb.
Čítajte Viac
Kvety

Dahlia Chov

Existuje veľa ročných aj trvalých odrôd dahlí. Ako pestovať prvý, to je jasné - raz ročne množiť podľa semien, to zostane len zasiať do krajiny. Ale s celoročnými odrodami dahlí je všetko oveľa komplikovanejšie, ale kvety samotné sú väčšie, zaujímavejšie a jasnejšie. img "alt =" Dahlias: rezanie a delenie hľúz "src =" razmnozhenie-georginov.
Čítajte Viac
Kvety

Zasadenie gladiolu v pôde

Jednou z prvých kvetov, ktoré ľudia začali zdobiť svoje záhrady, boli gladioli. Vysádzanie jadierka gladioli v zemi sa môže zdať veľmi jednoduché a nevyžaduje určité vedomosti o procese. Ale to nie je. Hosteska, ktorá aspoň raz vysadila tieto kvety na záhrade, vie, že aby gladioli mohli kvitnúť s veľkými kvetenstvami a mať vysoký a silný kmeň, musíte správne ukladať žiarovky týchto kvetov a presne vedieť, kedy by sa mali vysadiť gladioly na otvorenom teréne.
Čítajte Viac
Kvety

Ako zasiať sadenice petúnie

Petunia je veľmi dekoratívna a nenáročná kvetina. Mnohé odrody vám umožňujú pestovať v kvetináčoch alebo vázy, av kvetinových záhonoch zdobiť alpské sklíčka alebo rabatki. Avšak, v kultivácii tohto kvetu je veľmi ťažké fáze - výsadba semien pre sadenice. Často sa stáva, že sme zasiať, rásť, starať sa, ale nakoniec sa nedostanú také krásne kvety ako na vrecku semien.
Čítajte Viac
Kvety

Najlepšie obväzy sadeníc petúnie

Bez kvitnutia petúnie je v súčasnosti ťažké si predstaviť záhon alebo záhon. V posledných rokoch sa začal skutočný boom petúnie - pestuje ho každý, dokonca aj tí, ktorí sa s nimi už predtým zaoberali podozrením. Koniec koncov, moderné odrody, okrem lákavej krásy, majú tiež nenáročnosť v kultivácii.
Čítajte Viac
Kvety

Prehľad žltých celoročných kvetov s fotografiou

Je ťažké si predstaviť nádherné nádvorie súkromného alebo rodinného domu bez záhonov. Majitelia fariem sa vždy pokúšajú ozdobiť svoj majetok kvetmi rôznych výšok, farieb a tvarov. Obzvlášť populárne sú slnečné, žlté kvety, ktoré aj v najtemnejšom dni potešia ľudí, ktorí prechádzajú svojou "teplo".
Čítajte Viac
Kvety

Príprava gladiolov na výsadbu na jar

Je ťažké nájsť osobu, ktorá by nemala obdivovať gladioly. Kvitnú na konci leta a na dlhý čas poteší oko svojou viacfarebnou farbou. Gladiolus sa pestuje v metóde otvoreného terénu a hrnca. Na jeseň, pred nástupom mrazu, sa žiarovky vykopávajú, sušia bez odstránenia váhy, odstránené pre zimné uskladnenie.
Čítajte Viac
Kvety

Gladioli v kvetináčoch: výsadba, pestovanie a starostlivosť

Kvety s cibuľkami, ktoré nie sú nevyhnutne vysadené na ulici v záhrade. Tu a gladioly sa často nachádzajú na miestach, kde nikto neočakáva. Pre mnohých milovníkov meča kvete kvety v parochni a priamo vonku. Zelené listy gladiolu pripomínajú meč rytiera, je to pre nich, že kvetina bola pomenovaná mečom.
Čítajte Viac
Kvety

Dahlia Perfection

Dahlia spolu s ružami a pivonkami sú považované za pravé kráľovne kvetinových záhonov. Nie sú najjednoduchšie farby starostlivosti. Ročná výsadba hľúz a povinné jesenné kopanie samotné a ich uchovanie počas zimného obdobia stojí veľa. Ale aj tak počet fanúšikov sa zvyšuje každý rok.
Čítajte Viac
Загрузка...