Kategórie Kvety

Astilba Arends Fanal
Kvety

Astilba Arends Fanal

Astilba Fanal je jasným predstaviteľom rastlín tolerantných voči odtieňom. Zariadenie je cenené za svoje nenáročné a dekoratívne vlastnosti. Kvety sa pestujú zo semien cez sadenice. So správnou voľbou miesta na pestovanie, astilba vyžaduje minimálnu údržbu. Botanický popis Astilbe je bylinná trvalka patriaca do rodiny kameňa.

Čítajte Viac
Kvety

Hranice lôžok: typy materiálov, výrobné metódy

Ak chcete, aby stránka vyzerala dobre upravená a moderná, veľa majiteľov venuje pozornosť svojmu dizajnu. Koniec koncov, nielen rastlinné lôžka sú potrebné, ale aj krásne ostrovy kvetinové záhony s viacfarebnou náplňou. Preto pôvodný a harmonický pohľad, ktorý dávajú pôvodné hranice pre postele a záhony. Áno, to sú postele. Záhrada môže byť zdobená a primerane naplánovaná.
Čítajte Viac
Kvety

Florarium: všetky fázy tvorby vlastných rúk

Rastliny milujú všetko. Niekto má záujem o tropické druhy, iné sú fanúšikmi lúčnych tráv a ešte iní preferujú ihličnany. Ale čo je najdôležitejšie, naozaj chcem, aby tieto domáce zvieratá boli blízko po celý rok. Ukázalo sa, že existuje cesta von. Vytvárame florárium alebo malé domáce mini-skleníky, a zimné klímu už nie je prekážkou pre pestovanie tropickej záhrady v byte.
Čítajte Viac
Kvety

Plazivé kvety trvalky: fotografie s názvom

Pozemné trvalky sú akousi čarovnou hůlkou pre záhradníka a dizajnéra krajiny. Práve tieto rastliny zapĺňajú prázdnu plochu na záhrade kobercom, pristávajú na najťažších miestach, slúžia ako pozadie vyšších jednotlivých kvetov. Pozemné pokrývky, ktoré kvitnú celé leto, môžu vyzdobiť akýkoľvek pozemok, navyše tieto trvalky, ktoré sa plazujú po zemi, nepotrebujú osobitnú starostlivosť.
Čítajte Viac
Kvety

Ako vytvoriť zvislú posteľ pre petúniu

Vertikálne záhon - zaujímavý spôsob, ako vyzdobiť dvor a záhradu. Fotografie týchto kompozícií sa často zobrazujú na webových stránkach profesionálnych dizajnérov krajiny. Ale vertikálne zloženie kvitnúcich rastlín môže byť vykonané nezávisle. A vybrať si najlepšiu petúniu, pretože táto kvetina je nenáročná a veľmi húževnatá.
Čítajte Viac
Kvety

Trvalky na Sibíri, kvitnúce celé leto

Trvalka kvety - najjednoduchší spôsob, ako urobiť vaše stránky kvitnúce a krásne. Koniec koncov, tieto rastliny nemusia byť zasadené každý rok - stačí zasiať semená raz, a niekoľko rokov záhonov poteší majiteľa s nástupom novej sezóny. Ak chcete nájsť vhodnú trvalú kvetinu dnes nie je problém, každý rok sa stále viac a viac odrôd týchto kvetov.
Čítajte Viac
Kvety

Nízko rastúce kvety na záhrade, kvitnúce celé leto

Trvalky trvalky - univerzálny "nástroj" skúsený záhradník. Tieto farby dopĺňajú kompozície krajiny, úspešne kombinované so záhradnou a záhradnou kultúrou, používané ako hranice, rabatok a iné separačné štruktúry. Takmer všetky podväzkové trvalky kvitnú po celé leto.
Čítajte Viac
Kvety

Zakrývajúce trvalky kvitnúce celé leto

Hranice, rámovanie, lemovanie - každé z týchto mien je vhodné na jasnú hranicu medzi týmito dvoma prvkami v krajinnom dizajne, ktoré sa vyrábajú pomocou rastlín alebo šrotu. Nie je potrebné rozlišovať medzi cestou a kvetinovým záhonom, označiť zónu alebo nakresliť geometrickú čiaru s vysokými rastlinami.
Čítajte Viac
Kvety

Prvé malé pestrofarebné trvalky - jarná farebná paleta.

Žiadny pozemok nie je úplný bez primroses. Na začiatku jari, kedy sa väčšina rastlín práve pripravuje na prebudenie, títo malí oznamovatelia konca zimnej zimy, potešia oko. Preto každý letný rezident (aj keď nie v prvom roku) musí pestovať malé trvalé trvalky. Vyzerajú dobre kdekoľvek, hoci mnohí si všimnú, že nie príliš chytľavé farby malých cibuľových trvaliek a rýchle vädnutie.
Čítajte Viac
Kvety

Zimné rezistentné cibuľové trvalky - pestované na mieste

Chcem zdobiť svoju dachu kedykoľvek počas roka, najmä na jar. Keď príroda začína oživovať, oblasť by mala byť tiež útulná a krásna. Dlho predtým, ako začnú kvitnúť spoločné záhradné kvety, nad zemou sa objavujú zimujúce trvalky. Krásne kvetinové záhony môžu byť vytvorené nielen pre sezónu.
Čítajte Viac
Kvety

Trvalky žiarovky: fotografie s menom

Rozmanitosť druhov záhradných kvetov je pozoruhodná v jeho veľkoleposti. Trvalky žiarovky sú samostatnou skupinou, ktorá je vždy obdivuhodná. Patria sem bulózne primrosy, ktoré v prvých jarných dňoch príjemné oko, rastliny s letným alebo jesenným kvitnutím. Všetky z nich sú zjednotené prítomnosťou podzemnej časti - žiarovky, ktorá obsahuje všetky živiny pre rast kvetov.
Čítajte Viac
Kvety

Vysoké vytrvalé kvety

Najzkušenější pestovatelia dávajú prednosť vysokým trvalkám. Nemusia sa zasievať každý rok na jar, sú charakterizované zvýšenou vytrvalosťou a vitalitou. Existuje obrovský počet odrôd trvalých vysokých kvetov, ktoré môžu byť základom absolútne akejkoľvek kompozície.
Čítajte Viac
Kvety

Zloženie zmesi vysokých trvaliek Kvetinový karneval

Krajina dedičstvo je nemysliteľné bez kvitnúcich rohov. Áno, a tí z nás, ktorí žijú v megacities a len o víkendoch, navštívia pozemky, chcú vidieť nie nudné, zakrpatené buriny, ale vrhnúť sa do vzrušenia farby a vône. Dobre, ak raz a dlho budeme kvety a starať sa o ne nebude trvať veľa času.
Čítajte Viac
Kvety

Kučeravé trvalky kvitnúce celé leto

Horolezecké rastliny majú špeciálne miesto v dizajne krajiny. Svojou pomocou môžete podmienene rozdeliť miesto na zóny, vytvoriť zelený plot, skryť nevzhľadné múry budov alebo zdobiť fasády domov. Tam je obrovské množstvo evergreen a kvitnúcich lezenie rastlín. Z ich širokej rozmanitosti by mali byť rozlíšené lezenie trvalky, ktoré nemusia byť vysadené ročne.
Čítajte Viac
Kvety

Plytké trvalky kvitnúce celé leto

Tienistá záhrada nie je prekážkou vytvárania sviežich, krásnych, kvitnúcich kvetinových záhonov, ale kvôli tomu je potrebné vyzdvihnúť zvláštne, trvalo vonné trvalé rastliny, ktoré nevyžadujú veľa slnečného osvetlenia a nezvyšujú starostlivosť. Nemusia byť vysadené ročne, sú odolné voči chorobám a nízkym zimným teplotám.
Čítajte Viac
Kvety

Zmes nízkych trvaliek Kvetinový koktail: čo je súčasťou balenia

Krásna kvetinová záhrada je nevyhnutným atribútom každej letnej chaty. Okrem vykonávania dekoratívnej funkcie sú kvety schopné pritiahnuť hmyz do miesta, ktoré sú nevyhnutné na opeľovanie ovocných stromov a zeleninových plodín. Semená potrebných kvetov je možné zakúpiť samostatne a môžu byť zakúpené v hotovej kombinácii.
Čítajte Viac
Kvety

Trvalé kríky pre záhradu

Centrálne miesto v dekorácii veľkých a stredných predmestských oblastí zaberá okrasné kríky. Áno, a v malých chalúpach, uistite sa, že aspoň niekoľko ruží kríkov. Trvalky okrasné listnaté a okrasné kvitnúce kríky sú neodmysliteľným atribútom krajinného dizajnu, nielenže obohacujú územie, ale čistia vzduch, slúžia ako ochrana pred vetrom, len vytvárajú dobrú náladu.
Čítajte Viac
Kvety

Záhradné lúky Trvalky

Konštrukcia akéhokoľvek miesta, aj keď najkrajšie a najdrahšie rastliny rastú na to bude nedokončené bez vertikálne záhradníctvo. Takmer vždy trvalé buriny slúžia ako materiál na zdobenie vertikálnych plôch. Môžete si vybudovať jednoduchú konštrukciu sami a vyliezť horolezcov, alebo môžete vytvoriť originálne a atraktívne zloženie vínnej révy, ktoré sa rozkladajú smerom hore s pomocou vysokokvalifikovaného dizajnéra krajiny.
Čítajte Viac
Kvety

Slnečné trvalky pre záhradu

Veľmi dobré, ak je chata alebo záhrada otvorená a slnečná. Najkrajšie a živé kvety dávajú prednosť dobre osvetleným miestam, ale často vyžadujú bohaté zavlažovanie. Ak prídeme do chalupy len o víkendoch, alebo jednoducho nemôžeme vodu naše záhony každý deň v horúčave, nedostatok vlhkosti môže byť skutočným problémom.
Čítajte Viac
Kvety

Odrody dahlí s fotografiami a popismi

Od polovice leta vládli v našich záhradách dahlia. Ich triedy, podľa niektorých údajov, celkovo viac ako 15.000, a zoznam neustále rastie. Sú jedným z najdlhšie kvitnúcich trvaliek, ich krása nezanechá ľahostajnú ani najťažšie srdce. Dahlia sú veľmi rozmanité vo výškových kríkoch, farbe, tvare a veľkosti kvetov.
Čítajte Viac
Загрузка...