Kategórie Výstavba

Výstavba

Výber potrubí pre zavlažovacie systémy

Po celú dobu života zariadenie nerobí bez vody. Vlhkosť prirodzene prichádza na korene v daždi. V suchých obdobiach sa vyžaduje umelé zavlažovanie. K dispozícii sú manuálne a automatizované zavlažovacie systémy, ktoré môžu byť postavené na ich letnej chate z plastových rúrok.
Čítajte Viac
Výstavba

Ako urobiť automatické zavlažovanie v skleníku

V letnej chate nie je možné pestovať dobrú úrodu bez zavlažovania. Nie každé leto je daždivé a ak existuje skleník, umelé zavlažovanie je nevyhnutné. Avšak vykonávanie tohto postupu ručne každý deň je veľmi ťažké. Cesta von je systém automatického zavlažovania, čo je veľmi jednoduché robiť vlastnými rukami.
Čítajte Viac
Výstavba

Ako urobiť skleník pre uhorky to urobiť sami

Mnoho ľudí v Rusku miluje jesť uhorky v zime. Je príjemné otvoriť nádobu s výrobkami, ktoré urobil skleník na uhorky rukou. Uhorky sú zeleninou, ktorá nikdy nemôže byť veľa. V našej krajine sú najbežnejšou zeleninou na morenie. V lete si s nimi nemôžete robiť pri varení šalátov.
Čítajte Viac
Výstavba

Hydroponika: Škoda a prospech

Poľnohospodárstvo má takú oblasť ako hydropóniu, založenú na rastúcich rastlinách v živnom vodnom roztoku alebo substráte bez živín. Štrk, expandovaná hlina, minerálna vlna atď. Sa používajú ako pevné plnivo. Okolo tohto odvetvia je veľa diskusií o jeho poškodení a výhodách. Ako je hydropóniou škodlivá a užitočná? Hydroponie môže priniesť škodu a prospech osobe, pretože všetko závisí od hnojenia používaného na rast rastlín.
Čítajte Viac
Výstavba

Ako vyrobiť skleník z plastových rúrok

Základom skleníka je rámec. Je vyrobená z drevených lamiel, kovových rúr, profilov, rohov. Ale dnes budeme uvažovať o konštrukcii rámu z plastových rúrok. Na fotografii pre každý model bude poskytnutý výkres pre lepšiu predstavu o jednotlivých častiach konštrukcie. Takže zistíme, ako vytvoriť skleník s vlastnými rukami z plastových rúr a aké sú štruktúry.
Čítajte Viac
Výstavba

Skleník pozinkovaný profil to urobte sami

Rámec je hlavným návrhom každého skleníka. Na ňu je pripevnený obkladový materiál, či už z fólie, polykarbonátu alebo skla. Trvanlivosť konštrukcie závisí od materiálu použitého na konštrukciu rámu. Vyhotovenie rámov z kovových a plastových rúrok, drevených tyčí, rohov.
Čítajte Viac
Výstavba

Usporiadanie polykarbonátových skleníkov vnútri + foto

Po dokončení výstavby skleníka ešte nemožno hovoriť o jeho pripravenosti na pestovanie zeleniny. Štruktúra musí byť vybavená vo vnútri a ako to bude robiť, závisí od pohodlia práce na pestovaní plodín, ako aj z ukazovateľa výnosov. Teraz sa pozrieme na to, ako zariadiť vnútri polykarbonátový skleník, aby ste racionálne využili priestor a zároveň získali dobrú úrodu.
Čítajte Viac
Výstavba

Altán so strechou strechy: foto + kresby

Gazebos sa nedávno stal veľmi častým fenoménom vidieckych pozemkov a chát. Aké formy formulára pre svojich budov neprišli s majiteľmi na usporiadanie pohodlného odpočinku. Ak neexistuje žiadna túžba a prostriedky na vytvorenie neobvyklého altánu, existuje klasická verzia vo forme štvorca alebo obdĺžnika.
Čítajte Viac
Výstavba

Ako strešné materiály na strešné altány

Altánok alebo terasa pripevnená k domu je nielen odpočinok, ale tiež slúži ako ozdoba na nádvorí. Na to, aby budova mala výrazný vzhľad, je potrebné vybrať spoľahlivú a krásnu zastrešenie strechy. Moderný stavebný trh ponúka veľa nových materiálov. Poďme sa pokúsiť zistiť, ako pokryť strechu altánok alebo terasy, rovnako ako zvážiť nuansy výberu strešného materiálu.
Čítajte Viac
Výstavba

Ako urobiť WC v krajine bez zápachu

Dôstojnosťou toalety dacha je to, že sa dá rýchlo vybudovať na mieste a prípadne sa presťahuje na iné miesto. Na to, výhody ulice kúpeľne koniec, a veľké problémy začať. Zbernica je naplnená odpadom v priebehu času. Je potrebné vyčerpať alebo vykopať nový a zachovať starý.
Čítajte Viac
Výstavba

Záchod na toaletu v krajine s vlastnými rukami

Navrhuje sa dizajn záchodovej toalety, ktorá sa riadi frekvenciou pobytu majiteľov na mieste. A ak na malej, zriedka navštevovanej chatke, môžete rýchlo vybudovať jednoduché WC, potom táto možnosť nebude fungovať pre rezidenčný a často navštevovaný dom. V budove bude potrebná dobre vybavená vonkajšia toaleta alebo kúpeľňa.
Čítajte Viac
Výstavba

Typy toalety na dávanie: možnosti

Tradične sa majitelia v dachi nepokúšajú izolovať vonkajšie toalety niečím. Dajte na vzdialené miesto obdĺžnikový dom na vykopanej jame. Niektorí nadšenci však k tejto téme pristupujú tvorivo a vytvárajú celú komfortnú kúpeľňu. Teraz budeme zvažovať existujúce typy toalety pre letnú chatu, rovnako ako najlepšie možnosti pre jeho umiestnenie.
Čítajte Viac
Výstavba

Fínskej toaletnej toalety, aby si dali vlastné ruky

Biotopy rašelinísk sa na tento účel neodlišujú od tradičných štruktúr inštalovaných na verejných miestach, v krajine atď. Ich práca je zameraná na recykláciu ľudského odpadu. Suchá skriňa sa líši len vo funkčnosti. Rašelina sa používa na recykláciu, takže toto WC má druhé meno - kompostovanie.
Čítajte Viac
Výstavba

Antiseptikum na toaletu v krajine s vlastnými rukami

Pravdepodobne veľa ľudí vie, že odpadové vody v septických nádržiach recyklujú baktérie. Na tento účel sú špeciálne vyrobené bioaktivátory. Podobne existujú zariadenia pre toaletu v krajine, ktoré pracujú na rovnakom princípe. Prípravky uľahčujú obyvateľom letných pobytov zápach pochádzajúcich zo žumpy a tiež pomáhajú znížiť frekvenciu čerpania odpadových vôd.
Čítajte Viac
Výstavba

Dugi za skleník s vlastnými rukami

Oblúková skleníka je veľmi žiadaná, pretože je vhodná pre skleníky a voľné plochy. Konštrukcia továrne je vytvorená zo 4 až 10 metrov dlhého, čo vám umožňuje vybrať správny model veľkosti lokality. Pre domáce záhradníctvo, skleníky oblúkov s krycími materiálmi je možné zakúpiť hotové alebo vyrobené nezávisle.
Čítajte Viac
Výstavba

Ako urobiť skleník

Funkčnosť a dizajn skleníkov sa neodlišuje od skleníkov. Všetky sú určené na pestovanie zeleniny a sadeníc. Jediný rozdiel v pokrytí je veľkosť. Skleníky sú veľké konštrukcie, ktoré sú natrvalo inštalované na základoch. V prítomnosti vykurovania sa môže v zimnom období vyskytnúť kultivácia zeleniny.
Čítajte Viac
Výstavba

Základ pre polykarbonátový skleník s vlastnými rukami

Budovanie skleníka s polykarbonátovým opláštením nie je vecou niekoľkých hodín, ale je celkom možné. Stavba je vážna, takže budete musieť stráviť trochu času na výkresoch. Rozmery všetkých prvkov uvedených na diagrame pomôžu urýchliť proces výroby konštrukcie. Takže teraz sa pozrieme na to, ako vybudovať polykarbonátový skleník a aké nuansy by sme mali vziať do úvahy.
Čítajte Viac
Výstavba

Polykarbonátový skleník s otváracou strechou

Ak chcete rásť vo vašej záhrade, skorá zelenina alebo zeleň sa budú musieť postarať o dočasné útočisko rastlín z nočnej chladnej. Jednoduchým riešením je vybudovanie skleníka. Existuje mnoho typov prístreškov, ale skleník z polykarbonátu s otváracím vrcholom najčastejšie prichádza k obľúbenosti pestovateľov zeleniny.
Čítajte Viac
Загрузка...