Záhradníctvo

Zucchini Zebra

Korenie obsadzuje čestné miesto medzi zeleninou v lôžkach mnohých záhradníkov. Takáto popularita je spojená s nenáročným rastom, ako aj s veľkým počtom užitočných vlastností.

Existuje veľa odrôd, hybridov a odrôd cukety, ale napriek tejto rôznorodosti a rôznorodosti výberu existuje množstvo kľúčových ukazovateľov, podľa ktorých pestovatelia zeleniny hodnotia jeden alebo druhý druh. Medzi hlavné kritériá patria:

  • dobrý výnos;
  • odolnosť proti kolísaniu teploty a nedostatočnému pripojeniu k určitému teplotnému režimu;
  • chutnosť;
  • podmienky skladovania.

Jeden z odrôd, ideálne pre všetky vyššie uvedené indikátory, je Zebra squash.

Pestovanie cukety na vašich stránkach je jednoduchá záležitosť. Dokonca aj začínajúci pestovateľ zeleniny dokáže túto úlohu zvládnuť. Vďaka svojej jednoduchosti, vynikajúcej chuti a širokému použitiu vo varení sa cuketa zaujíma medzi ostatnými zástupcami rastlinnej skupiny pýchou miesta, nie je nižšia ako počet užitočných vlastností.

recenzia

Inessa Fedorovna, 55-ročná, Lviv Zucchini vždy vo svojom pozemku vždy pestuje cukety vo veľkých množstvách. Odroda "Zebra" bola spokojná s dobrým klíčením a vysokým výnosom. Zvyčajne cuketa nie je spokojná s množstvom ovocia, ale toto sa nevzťahuje na "Zebra". Chutia vo výškach. Robím adjika z cukety, smažte ju a zachovajte ju aj na zimu. Bol som veľmi potešený Olga, 25 rokov, Rostov-na-Don Minulý rok som zdedil dom. Aby sa krajina nestala zanedbávaná, bolo potrebné po prvý raz v mojom živote zapojiť sa do pestovania zeleniny. Rozhodla som sa začať tým, že vysadím najprestížnejšie plodiny: zeleninu a cuketu. Kúpil veľa rôznych semien. Vyložil. Kmeňové odrody "Zebra" Bol som veľmi šťastný. Semená rýchlo vystúpili spolu. Čoskoro sa vytvorili malé kríky a začali prinášať ovocie. V júni som si užil prvý squash z mojej záhradnej postele. Ale tá najpríjemnejšia vec mala ešte prísť. Odroda bola taká plodná, že bolo potrebné distribuovať zeleninu susedom a priateľom. A to neberie do úvahy skutočnosť, že som pripravil veľké množstvo kaviáru a marinované cukety na zimu. Budúci rok budem určite znovu vysadiť Zebra cukety.

Pozrite si video: The Zebra Zucchini And The Black Beauty Zucchini (Jún 2019).