Záhradníctvo

Zemiaky Aladdin

Zemiaky sú nepochybne najobľúbenejšia zelenina. Každý záhradník rastie na svojom pozemku aspoň s jednou odrodou. Starostlivosť o zemiaky je pomerne jednoduchá a takmer vždy môžete očakávať bohatú úrodu. Ale stále nie všetky druhy zemiakov sa môžu pochváliť nevýraznosťou pôdy, odolnosťou voči chorobám a škodcom. A najdôležitejšou vlastnosťou je samozrejme chuť zemiakov. Zvyčajne si tí, ktorí si pre seba vybrali vhodnú odrodu zemiakov, ju už mnoho rokov nezmenili.

Takéto univerzálne zemiaky sú považované za odrody Aladdin. Na krátky čas sa zamiloval do mnohých záhradníkov. Jeho vynikajúce vlastnosti a ľahká kultivácia si zasluhujú dôkladné zváženie. V tomto článku uvidíme podrobný opis odrody zemiakov "Aladdin", rovnako ako jeho fotky a recenzie tých, ktorí mali skúsenosti s pestovaním tejto zeleniny.

recenzia

Evgenia Nikolaevna, Samara, niekoľko rokov som pestoval zemiaky Aladin. Páči sa mi táto odroda na trhu, keď som hľadala nové odrody na pestovanie. Hľuzy vyzerali veľmi dobre, povrch je hladký a vyrovnaný. Vnútri zemiakov sú biele, všetko je rovnako ako ja. Produktivita je vždy príjemná aj v suchom leto. Budem ďalej pestovať túto odrodu Viktoria, Krasnodar Máme veľký pozemok, takže pestujeme niekoľko odrôd zemiakov. "Aladdin" - moja obľúbená značka. Jeho rastliny zvyčajne rastú viac ako zvyšok. Kruhy sa zvyčajne nezhoršujú. Pokúšam sa po daždi uvoľniť, pretože tu nie je žiadna možnosť napojiť takú veľkú plochu. Plody sú čistejšie vzhľad, čistenie oveľa jednoduchšie, pretože povrch je plochý, oči nie sú veľmi hlboké. Chuť zemiakov ako všetci v našej rodine. Nevarené mäkké, veľmi chutné v praženej a pečenej forme. Radím vám skúsiť, nebudete ľutovať!

Pozrite si video: A SLAP ON TITAN 03: Full Metal Racket (August 2020).

Загрузка...