Kvety

Dahlia dahn

Ako súčasť kvetinového záhonu sú kvetiny, ktoré vytvárajú pozadie, ale sú perly, ktoré priťahujú všetky pohľady na seba. To sú presne tie druhy kvetov, ktoré sú Dan dahlia. Táto neuveriteľne krásna odroda, patriaca do rodiny kaktusových dahlí, bude zdobiť každú kvetinovú záhradu.

img "alt =" Dahlia Dahlia "src =" georgin-dana.jpg ">

Charakteristická odroda

Dahlia Dahlia je každoročne hľuzová rastlina. Je to nemožné nevšimnúť si túto kvetinu, pretože výška tejto dahlia je takmer 120 cm. Kury v Dahliových dahliách sú veľmi rozvetvené, ale napriek tomu majú kompaktné rozmery. Stonky tejto odrody sú duté a silné s mnohými perličkovými listami tmavozelenej farby.

Cactus dahlias, medzi ktoré patrí aj Dana, nielen získali svoje meno. Na fotografii nižšie vidíte, že okvetné lístky týchto kvetov sú skrútené do tubulov, takže kvetina vyzerá ako ostnatý kaktus.

recenzia

Natalya, 27 rokov, Sergiev-Posad. Veľká rozmanitosť dahlí. Vybrala som Danu z fotografie a neľutovala. Nevyžaduje špeciálnu starostlivosť, všetko je ako vždy: napájanie a kŕmenie. Odporúčam: Margaret, 39 rokov, Klin, Dahn po prvýkrát vysadila Danu. Odroda je dobrá, kvitnutie zodpovedá fotografii z balenia. Kríky neboli obetované, kvety boli celkom bez nich Marija, 23 rokov, Lobnya Veľmi krásna a nezvyčajná rozmanitosť dahlí, ale celkom vysoká. Preto je lepšie ho pestovať medzi rovnakými vysokými kvetmi, ale bude to ako maják visí okolo.

Pozrite si video: Borgore - Nympo (Smieť 2020).

Загрузка...