Záhradníctvo

Cucumber Farmer

Uhorka je jedným z najvyhľadávanejších zeleniny. Miluje ho mnoho, najmä deti. Mnohí však váhajú, aby na svojom území pestovali uhorku, pretože veria, že starostlivosť o ne je ťažká. V skutočnosti nie je žiadny osobitný problém pri pestovaní uhoriek, stačí nasledovať niekoľko jednoduchých pravidiel starostlivosti a zaručuje sa vynikajúca úroda.

img "alt =" Okurka "Farmár" "src =" f1-158.jpg "style =" šírka: 488px; výška: 650px; "/>

Popis odrody

Cucumber "Farmer" - jeden z najlepších hybridov pre pestovanie v domácich podmienkach. Odroda sa vyznačuje vysokým výnosom - od štvorcového metra možno získať až 25 kg ovocia. Uhorka nevyžaduje špeciálnu starostlivosť, s výnimkou pravidelného zavlažovania. V prípade častého sušenia huby zeminy, plody uhorky začnú chutiť horko. Odporúča sa aplikovať odkvapkávaciu kvapalinu na túto odrodu alebo na pôdu.

Plody uhorky triedy "farmár" majú vynikajúcu chuť, sú vhodné pre všetky druhy kulinárskeho spracovania a použitie v čerstvom vzhľade. Na morenie používajú zelenú aj uhorky.

Zelená uhorka hladká, dobrá prezentácia. Vynikajúca prenositeľnosť. Vďaka hustému kože dlho nezmizne.

vlastnosť

Hybridná uhorka "farmár" neurčitá, stredná sezóna, od klíčenia na prvé ovocie, 40 až 45 dní prechádza. Opeľujúce odrody sa vyskytujú pomocou včiel a iného hmyzu. Močovka uhorky je dlhá, stredne trúblivá, môže presiahnuť 2 metre. Kvetina väčšinou ženského typu. Listy odrôd uhoriek "Farmer" zelené, stredne veľké. V uzloch tvoria až 2 vaječníky.

Pozrite si video: WOW! Amazing Agriculture Technology - Cucumbers (Júl 2019).