Záhradníctvo

Zber zemiakov Belaroza: charakteristika + foto

Jarná výsadba zemiakov je už dlho súčasťou našej mentality. Dokonca aj najhorlivejší odporcovia takejto letnej dovolenky skôr či neskôr premýšľajú o pridelení malej záhrady na zemiaky. Koniec koncov, bez ohľadu na to, ako dobré nakúpené zemiaky, bude ich vlastná úroda vždy lepšia. Navyše, moderný výber poskytuje obyvateľom letnej s veľkým výberom rôznych odrôd tejto zeleniny. Nižšie budeme hovoriť o tejto odrode, ako Bellaroza.

Mnohí záhradníci každoročne vyberajú túto konkrétnu odrodu zemiakov. Nižšie uvádzame recenzie tých ľudí, ktorí už zasadili Bellaroza.

recenzia

Tamara, 42, Izhevsk V tom roku som si vybral zemiaky Bellarosa. Opis odrody a fotografie samotného zemiaka ma úplne uspokojil a recenzie iných ľudí o tom boli veľmi dobré. Pri pestovaní sa mi páčila nevýraznosť Bellarosy a jej odolnosť voči chorobám. Mnohí ľudia píšu, že je ovplyvnený blútim, ale všetko pre mňa fungovalo. Zemiaky boli lahodné, ale dlho sme neostali - rýchlo sme ich jedli. Určite budem pestovať viac. Alexander, 36-ročný, Tver Bellaroza, je veľmi chutná varieta zemiakov. Nespaľuje sa, dokonale drží tvar pri smažení. Každoročne ho pestujeme - vždy vynikajúcu úrodu Tatiana, 55 rokov, Poltava Rozmanitosť Bellarosa je veľmi dobrá a nenáročná. Ale musí to byť spracované z neskorých plesní. Začínam spracovávať, keď krov dosahuje výšky 15 cm. Používam rôzne prípravky, keď Tattu, keď Quadris. Hlavnou vecou je mať čas na spracovanie všetkého pred kvitnutím.

Pozrite si video: Pravda je len jedna (August 2020).

Загрузка...