Hospodárstvo

Manchurian plemeno prepelice: fotografie a popis

Stredne veľký zlatý vták, ktorý sa nedávno objavil na farmách chovateľov hydiny, rýchlo získal srdce milovníkov kureniec a farmárov, ktorí pestujú tento druh vtákov na mäso a vajcia.

Je ťažké povedať, do ktorého smeru patria manchúrske prepelice, pretože ich telesná hmotnosť je v porovnaní s teľacou brojlerkou malá, ale viac ako plemená kureniec. Manchurians dozrievajú na rovnakej úrovni s plemenami brojlerov.

Recenzia majiteľov zlatých manšestrových prepelíc

Victor Anteev, obec Sosnovka Golden Manchu sa uchováva niekoľko rokov. To, čo sa mi páči, je, že pri prekročení iných plemien dávajú veľmi veľké potomstvo, ktoré používam na získanie mäsa. Poskytujú mäso nielen moju rodinu, ale aj pravidelných zákazníkov. Prekročil som ich čiernym anglickým a bielym faraónom. Časť samozrejme ja čisto chovu, aby som mohla mať vtákov na výrobu hybridných zásob, Anna Syrovatová, Stolbtsy, a moja manželka trvala na nákupe manchúrcov. Nechcel som ich vziať kvôli, ako som si myslel, malý. Ale naozaj sa mu páčila farba vtákov. Presvedčený, že ak nie je veľký, ale rastie rýchlo. Po prepestovaní a rastúcej prepelici sa ukázalo, že plemeno ako celok je nenáročné a veľké veľkosti nám nepotrebujú. Manželia našli prístup do reštaurácie. Berú do úvahy jatočné telá kŕdľov s hmotnosťou nie väčšou ako 150 g. Toto je ich časť. Nepotrebujú väčší vták. A Manchu zlato po vypitvaní toľko zváži. Takže teraz chováme len toto plemeno.

záver

Ako plemeno mäsa a čiastočne vajec sa manšúrske zlaté plemená ukázali ako veľmi dobré medzi pepperermi. Ak vezmeme do úvahy francúzsku líniu týchto prepelíc, ​​každý si môže vybrať prepelice podľa vlastného vkusu: buď veľké na mäso alebo menšie na mäso a jedlé vajcia. Avšak aj veľká línia dobre preteká a produkuje obrovské vajcia na zadnej strane pre brojlery.

Pozrite si video: Olší foto krajina (Jún 2020).

Загрузка...