Záhradníctvo

Cherry Tomatoes

Čerešňové paradajky sú skvelým príkladom toho, ako na prvý pohľad známy produkt prináša nielen chuť, ale aj estetické potešenie. Tieto malé paradajky používajú domácnosti v kuchyniach a kuchári známych reštaurácií. Čerešňové paradajky môžu byť jednou z ingrediencií kuchárskych majstrovských diel alebo dekorácie hotových jedál. Agrárníci ich pestujú priemyselne v špecializovaných komplexoch a poľnohospodári a poľnohospodári vo svojich záhradách. Chovatelia ponúkajú množstvo odrôd rajčiakov. Ich plody majú odlišnú chuť a kultivácia si vyžaduje súlad s určitými pravidlami. Preto článok navrhuje zoznam najkvalitnejších rastúcich cherry paradajok, ktoré sa môžu pestovať v otvorených priestoroch našej krajiny a majú vynikajúcu ovocnú chuť. Môžete sa o nich dozvedieť podrobnejšie, pozrite si fotografie rajčiakov a dozviete sa o nuansách kultivácie konkrétnej odrody nižšie.

Pre otvorený povrch

Nízko rastúce cherry paradajky možno úspešne pestovať na otvorenom pozemku. Aby ste to dosiahli, musíte si vybrať vhodnú odrodu a včas, aby ste vylodili predvarené sadenice v pôde živín v období, keď počasie nepredpokladá mrazy a dlhotrvajúce za studena. Najlepšie nízko rastúce odrody cherry paradajok na otvorenom teréne zahŕňajú:

Florida Petit

Čerešňové paradajky sa časom stávajú čoraz obľúbenejšími. Oni sú pestovaní začiatočníkov a skúsených poľnohospodárov pre osobné použitie a pre ďalší predaj. Chovatelia sa naopak pokúšajú uspokojiť potreby záhradníkov, prinášajúc všetky nové odrody, ktoré sú vynikajúce v ich chuti a poľnohospodárskej technológii. V článku sú prezentované tie najlepšie cherry paradajky, ktoré sú testované v čase a garantujú, že produkujú vysokokvalitné paradajky s vynikajúcou chuťou. Zaslúžia si veľa pozitívnych recenzií a komentárov na rôznych webových stránkach a fórach.

recenzia

Elena Krivulets, 31, Novokuznetsk Spolu s vysokými, veľkoplodnými paradajkami robím každý rok cherry paradajky. Môj najobľúbenejší druh "lienka". Nízko rastúce kríky sú vždy vysadené v skleníku medzi neurčitými (vysokými) kríkmi, takže nevyužívajú priestor. Tieto malé, sladké paradajky sú zjedené deťmi s potešením a používam ich predovšetkým na vytvorenie dekorácií pre stôl Evgenia Antonova, 54 rokov, Barnaul Pestuje rajčiny v zime a v lete. V mrazivom období rastú paradajky na parapete. Pestujem rôzne odrody v kvetináčoch, ale môj obľúbený je "balkónový zázrak". Semená sa na semenákoch v malých kontajneroch predtým zasadia, potom sa naberám do väčšej nádoby. Korytnačky bohato pokrčené malými červenými cherry paradajkami zdobia moju izbu. Hostia, ktorí sa zakaždým stretávajú na "zimnom" stole, sú prekvapení všetkými pokrmmi, ktoré sú zdobené takým nádherným a chutným ovocím.

Pozrite si video: CHERRY TOMATOES THREE SECRETS OAG (November 2022).

Загрузка...