Záhradníctvo

Zucchini hrdina

Zástancovia zdravého a dietetického jedla široko používajú cukety v strave. Zelenina má nízky obsah kalórií, ľahko sa trápi a nespôsobuje alergie. Zucchini vyprážané, varené, plnené, používané na varenie kaviáru a jedené surové. Je zahrnutá v ponuke pre detskú výživu a odporúča sa pre ľudí s chorobami tráviaceho traktu. Mnohé ženy v domácnosti pestujú túto záhradu vo svojej záhrade. Ak chcete urobiť to, vyberte najlepšie odrody cuketa a dať nejaké úsilie a úsilie, aby si bohatú úrodu zdravú zeleninu. Podľa skúsených záhradníkov najlepšie zahŕňa cukety odrody "Hero". Táto zelenina nie je nápadná v kultivácii, líši sa bohatým obsahom užitočných látok a chutnou, šťavnatou buničinou. Môžete vidieť fotografiu zeleniny a zistiť, aké agrotechnické vlastnosti odrody, pravidlá jej pestovania, prečítajte si nasledujúci článok.

Na očistenej a pripravenej pôde môžete bezpečne pestovať cukety odrody "Hero" na druhej zákrute. Takýto systém kultivácie vám umožní spokojnosť so zeleninou v požadovanom objeme bez toho, aby ste na pozemku zaberali veľké plochy.

záver

Squash odrody "Hero" sú veľmi chutné a zdravé. Zloženie bohatých stopových prvkov robí túto zeleninu pokladom vitamínov. Bez nebezpečenstva môžu dospelí i malé deti jesť cukety, pretože výrobok nespôsobuje alergie. Je veľmi jednoduché pestovať zeleninu odrody "hrdina" na vašich stránkach. Nemusíte mať špeciálne vedomosti a dlhoročné skúsenosti. Squashes sú zasiate semenami priamo do zeme a každá následná starostlivosť o plodinu pozostáva z najznámejších manipulácií. Stojí za zmienku, že "Hero" cuketa je skutočným nálezom pre poľnohospodárov, ktorí majú malé pozemky, pretože na rovnakom mieste s pomocou tejto jedinečnej odrody môžete ľahko získať dvojitú úrodu zo zeleniny na jednu sezónu.

recenzia

Alexandra Solovyova, 32, Voronež. Táto cuketa sa najskôr pokúsila vysiať vlani v lete. Veľmi sa mi páčilo odroda: klíčky semien sa ukázali byť takmer 100%, rastliny rástli rýchlo a slávky sa dozreli najneskôr 1,5 mesiaca po zasiatí klíčiacich semien v zemi. Chuť zeleniny je vynikajúca. Boli sme spokojní s veľmi tenkou pokožkou, ktorú nemusíte rezať ani pri varení čerstvých šalátov. Pulp cuketa šťavnaté a veľmi krehké. Pre seba som odniesol odrodu "Hero" na poznámku a ak to bude možné, budem ju rásť v budúcnosti. Viktoria Volok, 38, Perm Zucchini "Hero" je úžasná. Nikdy nie sú žiadne problémy, vždy kŕmia dobre a nesú výborné ovocie. Podobne ako cuketa iných odrôd, "Hero" nemá jasnú chuť, čerstvá kríza je výborným doplnkom zeleninových šalátov. Pestuje som cukety v otvorených posteliach: v máji som zasiahol menšiu časť semien, väčšinou na rovnakom mieste začiatkom júna. Squashes pestované v lete-jeseň obrat, som ušetriť na skladovanie. Mimochodom, zelenina je výborne skladovaná 2-3 mesiace.

Pozrite si video: ОВОЩНОЙ САЛАТ ИЗ ЦУКИНИ И ФЕТЫ Кухня Великолепного Века (Február 2020).

Загрузка...