Záhradníctvo

Horká špargľa Turk

Nie vždy špargľa bola tak populárna ako v súčasnosti. Ale teraz takmer každý vie, aké je to užitočné. A keďže sa mnohí teraz pokúšajú dodržiavať správnu a zdravú výživu, rastliny sú čoraz viac dopytujú. Koniec koncov, je to na prvý pohľad jednoduchá rastlina, v žiadnom prípade nepodstatná v jej prospešných vlastnostiach a množstve bielkovín na mäso. Výborná náhrada za bielkovinové jedlá pre vegetariánov. Obsahuje tiež veľké množstvo stopových prvkov a vitamínov.

Fazuľa čerstvého špargle sa dlho neuchováva. Najlepšou možnosťou uloženia je zmrazenie. Aby ste to urobili, nakrájajte fazuľa na kusy, ktoré sú pre vás pohodlné a umiestnite do mrazničky.

recenzia

Alexander, 45 rokov, Krasnojarsk V tomto roku po prvýkrát vzrástol fazuľa špargle. Táto skúsenosť je veľmi potešená. Rozmanitosť "Turk" má rád svoju chuť a krásu samotnej rastliny. Fazuľa kvitne na dlhý čas, dokonca aj keď už sú zrelé struky na Bush. Lyudmila, 48 rokov, Jekaterinburg Moja celá rodina miluje pokrmy zelených fazúľ, hlavne "tureckých bôbov". Ale nie každá odroda potešila svojou chuťou. Asparágové fazule "Turk" mi zdali byť najmenšie, bez špecifickej, horkej chuti. Starostlivosť o ňu je veľmi jednoduchá, pristála v zemi, napojená a zabudnutá. Ďalšie dažde robia svoju prácu. I voda len počas veľmi horúcich období. Výnos je vysoký, pre našu veľkú rodinu, aby sme mohli ísť.

Pozrime sa na to

Ako vidíte, rastúca špargľa je jednoduchšia ako kedykoľvek predtým. A výsledky vás určite potešia. Trieda "Turk" sa už zamilovala do mnohých záhradníkov. Všetci ju chvália za vysoké výnosy a jednoduchosť v starostlivosti. Ona tiež priťahuje každého s jej krásou. Nikto zostal ľahostajný!