Záhradníctvo

Najproduktívnejšie odrody paradajok pre skleník

Paradajka je obľúbenou zeleninou pre väčšinu záhradníkov. Pestuje sa predovšetkým v skleníkoch a skleníkoch, ktoré vám umožnia vytvoriť najpriaznivejšiu mikroklímu pre túto teplom milujúcu kultúru. Chovatelia ponúkajú množstvo odrôd rajčiaka, z ktorých každá má špeciálnu chuť, výrazný tvar, farbu plodov, rôzne agrotechnické vlastnosti. Mnohí poľnohospodári však venujú osobitnú pozornosť výnosom z paradajok. Tento článok predstavuje najproduktívnejšie odrody paradajok pre skleníky, ktoré dovoľujú sezónu získať viac ako 30 kg ovocia na 1 m2 pôdu. Nižšie je uvedený podrobný opis týchto odrôd šampiónov, výrazné chuťové a agrotechnické vlastnosti ich plodov.

Vysoko výnosné odrody

Vo väčšine prípadov majú neurčité paradajky, ktoré sú schopné pestovať a prinášať ovocie až do začiatku nepriaznivých podmienok, rekordné vysoké výnosy. Na pestovanie takýchto odrôd je vynikajúcou možnosťou skleníkový alebo skleníkový efekt. Za chránených podmienok zostáva teplota vyššia ako v otvorenom poli, rastliny sa nebojí krátkodobého ochladzovania a predčasného mrazu, čo znamená, že bude možné zber až do neskorej jesene.

Najvyššie výnosné neurčité paradajky na pestovanie v skleníku zahŕňajú:

fatalista

Odroda rajčiakov široko známa ruským poľnohospodárom. Má výnimočne vysoký výnos, ktorý s náležitou starostlivosťou je približne 38-40 kg / m2, Paradajka patrí neurčitému, jeho kríky sú veľmi vysoké a listnaté. Pestovanie paradajok pre skleník "Fatalist", mali by ste sa postarať o včasné podväzok a formovanie Bush. Tým sa zabráni poškodeniu rastliny pod vplyvom veľkého množstva ovocia.

Výberom vysoko výnosných odrôd rajčiakov pre skleníky by ste mali venovať pozornosť vyššie uvedeným možnostiam, pretože sa líšia nielen v hojných plodinách, ale aj vo vynikajúcej ovocnej chuti. Oni sú ľahko rastú v skleníku, ak viete a používať pravidlá formácie Bush, pravidelne vody a kŕmiť rastliny. Stojí za zmienku, že všetky vyššie uvedené odrody plodín sú testované dlhoročnými skúsenosťami poľnohospodárov a majú veľa pozitívnych recenzií na rôznych poľnohospodárskych fórach a lokalitách.

recenzia

Valentina Petrova, 54 rokov stará Jekaterinburg, po mnoho rokov rastie rozmanitosť fatalistov. Počas tejto doby ma nikdy nedovolil: vždy vysoké výnosy, paradajky vynikajúcej chuti. Skutočnosť, že paradajky sú malé, "jedna za druhá" asi 120 g, je dobrá a zapadá dobre do nádoby ako celku a umožňuje vám urobiť lahodné a krásne roll-upy. Vždy odporúčam túto rajčinu všetkým zainteresovaným záhradníkom Anna Mihanko, 38, Biysk Naozaj sa mi páči odroda Gilgal, pretože vždy prinášam ovocie vo veľkom množstve, rajčiaky sú veľmi chutné, miláčik. Zelenina je vhodná pre šaláty a šľahanie. Pri pestovaní odrody nie je náladový, vyžaduje si to napájanie a kŕmenie. Tiež občas odstráňte ďalšie nevlastné deti z kríkov. Všetci "leniví gurmáni" odporúčajú túto odrodu, pretože s jej pomocou je ľahké pestovať veľa lahodných paradajok.

Загрузка...