Krajinný dizajn

Použite kamene v krajine dizajnu krajiny vlastnými rukami

V krajinnom dizajne boli na prvom mieste vždy rastliny a prírodné materiály. Kamene sa najčastejšie používajú na pripojenie a návrh detailov projektu. Organicky zapadajú do ihličnatého zloženia, tematických postáv, zón rôznych štýlov.

Aké sú najčastejšie spôsoby použitia dizajnových kameňov? V každom projekte s pomocou ich pomoci:

  • kvetinové a ihličnaté lôžka;
  • cesty, chodníky a chodníky;
  • steny budov, záhradné a stavebné miestnosti, fontány, altány a nádrže;
  • skalné záhrady a sklíčka;
  • záhradné postavy;
  • suché prúdy a vodopády;
  • zóny v japonskom štýle.

Existuje veľa nápadov na ich použitie v krajinnom dizajne.

Nemyslite si, že musíte opakovať niekoho kreatívnu kombináciu. Pri vytváraní kompozícií s použitím prirodzených prírodných balvanov alebo umelých priemyselných výrobkov.

Aké plemená dávajú prednosť dizajnérom

Po prvé, pokúsia sa spojiť akýkoľvek projekt s návrhom územia. Na mieste sú vždy kamene určitých plemien a veľkostí. Ak chcete hladko zadať zvyšné prvky, je potrebné zohľadniť tento faktor. Ďalšou je sila materiálu. Symbolizuje konzistenciu, takže musí byť trvalým prvkom v dizajne krajiny. Atraktívnosť nie je ani posledným miestom v zozname požiadaviek.

Platí to najmä pre umelé druhy, ktoré by sa mali nielen organicky integrovať do okolitého prírodného súboru, ale mali aj jedinečné čaro.

Zvážte hlavné skupiny kameňov pre dizajn krajiny. Najlepšie je študovať kamene používané v krajinnom dizajne, pomôcť fotografie.

prírodné

Prírodný kameň je považovaný za najcennejší pre krajinný dizajn.

žula

Spoločné plemeno, ktoré sa používa na ozdobenie rôznych prvkov dizajnu krajiny - diapozitívy, chodníky, lavičky, altány. Sopečný pôvod je odolný a krásny. Vyzdvihnúť chuť potrebný odtieň nie je ťažké. Náklady na žuly sú pomerne vysoké.