Nástroje a vybavenie

Kosačka na trávu benzín Al-ko

Na starostlivosť o trávnik v maloobchodných predajniach je zákazníkovi ponúknutý veľký výber nástrojov, od primitívnych ručných nástrojov po zložité stroje a mechanizmy. Každý z nich má vlastné dizajnové prvky, ktoré ovplyvňujú výkon a použiteľnosť. V poslednej dobe, kosačky na trávu al ko, rovnako ako ďalšie záhradné vybavenie tejto značky, získali popularitu.

Typy kosačiek AL-KO

Nemecké kosačky na trávu AL-KO sú vyrábané s použitím najnovšej technológie, ktorá ich charakterizuje ako profesionálny nástroj. Je vhodné pracovať s nimi. Vysoká kvalita komponentov spôsobuje, že kosačka je odolná aj pri nadmernom zaťažení. Ľahká prevádzka elektrické kosačky al ko sa stala populárnou pre záhradníkov a majiteľov pozemkov. Benzínové jednotky sú široko používané verejnými službami. Existujú dokonca manuálne mechanizmy tohto výrobcu, ktoré sú určené na starostlivosť o malé trávniky.

Kosačky na trávu AL-KO s benzínovým motorom

Recenzia používateľov populárnych kosačky AL-KO

Recenzie používateľov často umožňujú vybrať ten správny produkt. Poďme sa dozvedieť, čo hovoria o rôznych modeloch kosačky AL-KO.

Gennady, 37 rokov, Novokuznetsk V minulom roku spoločnosť získala 3 benzínové kosačky AL-KO 119669 Highline 525 SP. Super auto! 5,5-litrový motor a. vám umožní spracovať pozemok o rozlohe 18 akrov za 4 hodiny. Nič sa neprehrieva, všetko sa plynule prepína, veľké široké kolesá umožňujú ľahké prekonanie ťažkých oblastí s otvormi a hromadami. Nevýhodou, samozrejme, je. Veľká váha a zložitosť čistenia po práci, ale všetky zariadenia vyžadujú údržbu Lidiya Ivanovna, 49 rokov, Novosibirsk V blízkosti domu sa nachádza niekoľko trávnatých plôch s celkovou rozlohou asi 5 akrov. Je ťažké zvládnuť ručnú plynovú kosačku, kúpil som si elektrickú kosačku na trávu AL-KO 112856 Classic 3.82 SE. Čo môžem povedať: ticho, svetlo, perfektne trávu. Náklady prijateľné pre takéto zariadenie. Viac ako tri roky používania sa nič nezbavilo. Jediné negatívne - malý zberateľ.