Nástroje a vybavenie

Časovo overená značka - kosačka na trávu mtd 46

Starostlivosť o trávnik bez technológie je dosť komplikovaná. Malé plochy je možné manipulovať ručne alebo elektrickými kosačky na trávu, pre veľké plochy budete potrebovať benzínovú jednotku. Teraz je trh vo veľkej dopyte trávnik kosačka benzínový motor s vlastným pohonom mtd od európskych výrobcov. Na najobľúbenejších modeloch sa bude diskutovať ďalej.

Značka osvedčená časom

Pre domáce použitie bude najlepšou voľbou elektrická mtd kosačka na trávu, najmä model OPTIMA 42 E. Výrobcovia ju pôvodne navrhli pre záhradkárov. Elektrická kosačka nevyžaduje dopĺňanie paliva, bez komplikovanej údržby nevytvára škodlivé výfukové plyny. Odolný polypropylénový kryt spoľahlivo chráni vnútorné mechanizmy a elektrické zariadenia pred mechanickým namáhaním, prenikaním nečistôt, vlhkosti, prachu. Elektrická kosačka môže pracovať s kolektorom alebo bez neho.

Je to dôležité! Stroj bude schopný riadiť teenager alebo staršiu osobu.

Indikátor plnenia trávnika je veľmi vhodný. Signál môže určiť potrebu vyčistiť nádobu od trávy. Elektrická mtd elektrická kosačka bez mulčovacieho systému sa predáva, ale vždy si môžete kúpiť samostatne. Centrálna páka na nastavenie výšky kosenia pôsobí na celú žací mechanizmus, čo je oveľa pohodlnejšie ako nastavenie pákov na každom kolese. Model mtd OPTIMA 42 E má 11 stupňov nastavenia od 25 do 85 mm. Ľahko oddeliteľná rukoväť a zberač trávy dáva kosačke mobilitu. Môže byť rýchlo zostavený a demontovaný pre uloženie.

Elektrická kosačka OPTIMA 42 E mtd sa vyznačuje prítomnosťou elektrického motora s výkonom 1,8 kW, šírkou záberu 42 cm, umelou kelínou s hmotnosťou 47 l a nízkou hmotnosťou 15,4 kg. Jediným mínusom je kosačka bez pohonu.

záver

Všetky mtd považujú kosačky na trávu, rovnako ako iné modely tejto značky, za spoľahlivé, pohodlné a ovládateľné.