Záhradníctvo

Tomato Liana

Moderná veda sa rýchlo rozvíja. Zvlášť sa podarilo v závode na majstrovské odvetvie genetiky a chovu. Vedci každoročne zobrazujú tisícky nových odrôd zeleniny a ovocia, ktoré podľa ich vlastností sú oveľa lepšie ako originály, takže sú veľmi obľúbené medzi záhradkármi. Potreba chovu nových odrôd súvisí predovšetkým s neustále sa meniacimi podmienkami životného prostredia. Časté a spravidla nepredvídateľné počasie nás núti nájsť nové spôsoby, ako chrániť a bojovať za žatvu, pochopiť nové poznatky a vymýšľať nové hybridy. Jasným predstaviteľom paradajok novej generácie je odroda "Liana".

img "Liang" "src =" / wp-content / uploads / userfiles / 606_1.jpg ">

popis

Ďalšia starostlivosť o rastlinu zahŕňa pravidelné uvoľňovanie pôdy, zavlažovanie a včasné pasynkovanie, ako rastú keš a plody dozrievajú.

recenzia

Yana Lvovna, 45 rokov, Krasnodar Paradajky sú na mojej stránke obľúbenou zeleninou. Stále ich vysádzam. Každý rok sa pokúšam aktualizovať odrodu. Tento rok zasadil paradajky "Liana". Výrobca uviedol na obale skoré dozrievanie a vysoký výnos. Rozhodla som sa skontrolovať pravosť deklarovaných vlastností na obale. Všetko je presne tak napísané. Paradajky sú malé, ale plodné. Kroviny sú silné, hrubé a preto potrebujú pravidelné riedenie. Chuť je výborná. Zasadil som túto odroku špeciálne pre šitie na zimu. Myslím. Rozmanitosť vhodná pre tento dokonalý. Odporúčam: Regina Petrovna, 54 rokov, Kerch Paradajky miluje celá moja rodina. Jedzme ich vo veľkom množstve: väčšinou surové, o niečo menej nakladané. Vždy som hľadal rozmanitosť, ktorá by bola ideálna na prípravu príprav na zimu. Za týmto účelom dlho obchádza všetky miestne obchody so semenami. Zvláštna pozornosť sa venovala popisu odrody a fotografie ovoce. Medzi početnými balíčkami so semenami som zachytil oko tašky s odrodou "Liang". Pritiahol veľký výnos a veľkosť ovocia. Kúpil som si. Vyložil. Je pravda, že som musel trochu drobiť s prerezávanie rastliny, ale úrodu bola naozaj vynikajúca. Teraz rastú "Liang" po celú dobu.

Pozrite si video: Tomato lian (Smieť 2020).

Загрузка...