Hospodárstvo

Charakteristiky a vlastnosti plemena kureniec Jersey obrie

Viac ako 200 plemien sliepok existujúcich na svete je rozdelené do troch skupín: smer vajíčok, mäso, vajce a mäso. Niektoré z plemien kuracieho mäsa v smere tzv. "Národného výberu": kohinquin a brama.

Tieto plemená kurčiat boli ocenené doma za to, že v zime mali vajcia, kedy bola veľká potreba tohto produktu. Ale pre severné krajiny tieto plemená kurčiat neboli vhodné. Keď sú príliš teplomilné, sliepky zomreli z chladu.

Hodnotenie vlastníkov

Kapitolina Levin, Užhorod Prirodzená, veľmi pokojná, žiadna agresivita. Vyrastie až tri mesiace a potom začne váhať. Rush, počnúc šiestym mesiacom. Vajcia sa odlišujú vo vzhľade od vajíčok ostatných kurčiat: predĺžené Katerina Simonová, Belgorod Mýtari v meste Jersey sú už 5 mesiacov, pozerajú sa priamo na slony a berú svetlé pľúca. Všeobecne platí veľmi krásny vták. Obzvlášť mám rád modré. Veľkosť trojmesačného kohúta - Dzherziána bola väčšia ako trojročný kohút.
S najväčšou pravdepodobnosťou sa pokúsili začať plemeno "Jersey gigant", budete sa do toho zamilovať a už si nebudete predstavovať život bez rodokmeňu Jersey kurčatá.

Pozrite si video: Vlastnosti kvadratických momentů. 46 Průřezové charakteristiky prutu. Pružnost a pevnost (Jún 2020).

Загрузка...