Záhradníctvo

Uhorka dámy Man

Uhorka Dámy 'korenie muža iba 1,5 mesiaca po vzhľad výhonkov. Odroda od známeho agrofirm "Poisk" z Moskovskej oblasti je zapísaná v Štátnom registri v roku 2015. Uhorkový šalát smerový vysoko výnosný, vyžaduje výživnú pôdu a pravidelné zavlažovanie.

záver

Uhorka dámy 'man - parthenokarpik novej generácie, ktorá je rovnako dobre vyvinutá v skleníku a otvorenej krajine. Výživná pôda, pravidelné zavlažovanie, pravidlá špeciálnej formácie pohromy sú hlavnými faktormi rastu a vysokého výnosu.

Recenzie o uhorky Dámy muž

Nadezhda Alekseevna Korshunova, 39 l., VolskRastila je odroda na uzavretom balkóne, ktorý je orientovaný na juh, vo veľkých boxoch s výživnou zmesou. V každom až do 10 litrov vysadili 2 semená. Používa sa na obliekanie hotové hnojivo "Crystal" po prvom vaječníku začal zmenšovať a odpadávať. Ďalšia úroda nás už potešila lahodnými uhorkami Svetlana Kremneva, 48 l., Pskov, ktorá bola prvýkrát vysadená v skleníku minulý rok. Partenokarpiki rastú neustále. Každoročne nahrádzame pôdu, aby sme nevyvolali rozvoj chorôb a škodcov. Hybrid mal rád krásny Zelenitsa s miernou, robustnou formou. Kúpim semená odrôd Daria Andreevna Kalistova, 27 l., Voroněžská oblasť, čítal som o tejto novej odrode, kúpil som semená špeciálne na sadenie do záhrady. Úroda dobre hnojíme každý jeseň, kŕmime uhorkami zeleným trávnatým hnojivom a iba drevným popolom. Pohroma sa stočila na zvyčajnú naklonenú oporu. Boli tu krivky a zelené, ale na jeseň. Hlavná časť je úspešná.