Recepty

Broskyne bez semien: 5 receptov

Voňavé bezsemenné broskyňové marmelády uprostred zimy vám pripomenie teplé letné a slnečné južné krajiny. Dokonale plní úlohu nezávislého dezertu a je tiež užitočná ako náplň do voňavých pečení.

Ako variť broskyňové jam jamted

Zber broskýň v mnohých ohľadoch opakuje technológiu marhuľových konzerv, ale tu sú niektoré tajomstvá.

Ak chcete, aby dezert tak chutné, ako je to možné, a konzervované ovocie potešilo oko s krásnym tvarom a úžasnou jantárovou farbou, na varenie musíte vybrať zrelé, ale v žiadnom prípade neprehľadné žlté broskyne. Nemali by byť príliš mäkké, inak sa ovocie rozpadne a zmení sa na džem alebo neatraktívnu kašu.

Pred varením odstráňte pokožku z ovocia, aj keď je úplne hladká: počas varenia sa koža oddelí od dužiny a pokrm nebude vyzerať príliš chutne. Ďalším dôležitým bodom: pri varení sa uvoľňuje hustá pena, ktorá sa musí odstrániť skimmerom - takže dezert sa stane nielen chutným, ale aj esteticky atraktívnym.

Pravidlá pre skladovanie bezsuchých semien broskyne

Počas varenia v marmeláde by ste mali pridať kyselinu citrónovú - dezert bude bez problémov stáť v zime a nebude sa variť. Príjemný bonus - kyselina citrónová dodá jemnej jemnej note jemnú pochúťku. Fanúšikovia všetkých prírodných môžu používať čerstvo vylisovanú citrónovú šťavu.

záver

Chutné a voňavé - sladká broskyňová marmeláda bez jám drží kus leta. S pomocou jednoduchých receptov krok za krokom, aj začiatočníčky v domácnosti môžu variť túto úžasnú pochúťku!

Pozrite si video: Slovak Health Club Smoothie 107 neodolatelných smoothie receptov (Jún 2022).

Загрузка...