Záhradníctvo

Paradajky Brusnice v cukre: recenzie, fotky, výnos

Paradajka Brusnica v cukre je jedným z čestných miest medzi odrodami cherry paradajok. To je všestranná odroda, ktorá je nenáročná na starostlivosť a môže byť pestovaná v akýchkoľvek podmienkach, počnúc otvoreným povrchom a končiac okenným parapetom vo vašom vlastnom dome.

Opis typu paradajok Brusnica v cukre

Paradajková brusnica v cukre bola chovaná domácimi chovateľmi z agrofirma Aelita. Jeho zakladatelia: M. N. Gulkin, V.G. Kachaynik a N.V. Nastenko. Odroda úspešne prešla všetkými štúdiami av roku 2012 bola oficiálne zaradená do štátneho registra. Neexistujú obmedzenia týkajúce sa oblasti a metód pestovania.

Grade Cranberry Sugar je nenáročný v starostlivosti. Pre rastliny sú dôležité pravidelné zavlažovanie a kŕmenie.

Polievané paradajky ráno s teplou vodou. Pred vytvorením púčikov sa zavlažovanie vykonáva raz týždenne rýchlosťou 5 litrov vody na 1 m2. V období kvitnutia a ovocných strun sa odporúča zvýšiť objem vody na 10 - 15 litrov.

Počas vegetačného obdobia brusníc v cukre budú užitočné 2 - 3 doplnky. Prvá sa vykonáva 2 týždne po transplantácii. Môžete kŕmiť kroviny dusičnanu amónneho (2 polievkové lyžice. L. Roztok pre priemerný vedro vody).

Po 3 týždňoch minulého kŕmenia, brusnice v cukre sú oplodnené superfosfátom (2 polievkové lyžice. Na jeden vedierko vody). Každé paradajkové puzdro by malo byť napojené 0,5 litra roztoku.

Je to dôležité! Výška skleníkových kríkov v ideálnych podmienkach môže dosiahnuť 1,6 m. V tomto prípade musí byť závod nutne zviazaný a pasisovaný.

záver

Cranberry paradajkový cukor je nenáročný v starostlivosti, dokonca aj nováčik môže vyrovnať s jeho pestovanie. Táto odroda je tiež cenená pre svoju svetlú chuť, ovocie sa môže konzumovať čerstvé alebo použiť na morenie a konzervovanie. Charakteristická kyslá chuť dodá koreninám omáčky a hlavné jedlá.

recenzia

Klavdiya Ivanovna, 65 rokov, mesto Krym, niekoľko rokov pestujem brusnice v cukre. Minulý rok som v skleníku vyrastal iba 10 kríkov, tento rok som sa snažil vysádzať v otvorenom teréne. Kríky vyšli veľmi rozľahlé, asi 50 - 60 cm na výšku. Paradajky konzervované, a tiež dal čerstvé pre deti. Mám rád čerstvé viac Irina, 33, CherepovetsKúpené semená z "Aelita". Krov rástol 1,5 m na dĺžku, husto pokryté paradajkami. No, to dopadlo na ulicu. Plody boli veľmi sladké, Vera Alekseevna, 50-ročná, Nižnij Novgorod, pestovala tento druh paradajok doma na balkóne. Kríky nemali dostatok svetla, takže tam nebolo toľko paradajok, koľko by sme chceli. Ale chuť je skvelá! Bude zasadená v skleníku na chate v tomto roku.