Hospodárstvo

Bee sushi: čo to je

Sušenie pre včely je rám, v rámci ktorého sa voštiny nachádzajú včelím medom. Sú nevyhnutné pre úplnú reprodukciu hmyzu. Včelári musia pridať tento materiál každú sezónu.

Čo je "suché" vo včelárstve?

Včelári vedia z prvej ruky o takomto koncepte, ktorý je pre včely suchý. Jeho prítomnosť zabezpečuje rýchlu výstavbu plástov, čo ďalej ovplyvní rýchlosť zberu medu. Sush je druh nadácie pre včely. Na jednej včelej rodine potrebujú 10 až 15 snímok. Hmyz môže vybudovať základ a nezávisle, ale tento proces bude trvať oveľa viac času.

Nedostatok sushi vedie k preľudneniu. Včely strávia svoj čas budovaním domu. Z tohto dôvodu je schopnosť zbierať nektár výrazne znížená. Problémy s bývaním u včiel môžu spôsobiť rozvoj chorôb, ktoré majú neskôr negatívny vplyv na reprodukčný proces.

Použitie včelieho sushi vo včelárstve

Rozšírenie včelieho domu na jar. Počas tohto obdobia potrebuje hmyz veľký priestor. Zohľadnite tiež množstvo plodov. Potreba pridať rámy je indikovaná prítomnosťou hmyzu a ich lariev mimo paluby. Vzhľadom k tomu, všetky včely stavať svoje domy podľa rovnakého vzoru, suché má štandardné veľkosti.

Rámy sa podľa potreby pridávajú postupne. Príliš veľký dom pre včely môže viesť k hypotermii a vývojovému oneskoreniu. Optimálna frekvencia pridávania rámcov - 1 čas za 5 dní. Všetky činnosti musia byť vykonávané s osobitnou opatrnosťou.

Najčastejším problémom, ktorému čelia včelári, je vysoké riziko infekcie úľa. Ak bol nakúpený materiál nakazený, včely opustia dom. Preto je nesmierne dôležité kupovať dizajn len od renomovaných predajcov. Pri nákupe včelári dávajú pozor na objem a farbu pôdy. Malo by byť svetlo. Tmavý odtieň hovorí, že dizajn nie je vhodný na použitie. Niektorí predajcovia zámerne vymaľujú, aby si kupujúceho zmätili. Aby ste sa vyhli podvodom, mali by ste venovať pozornosť jednotnosti farieb. Musíte tiež porovnať veľkosť zakúpených snímok s existujúcimi. Príliš malé otvory spôsobia, že včely budú zaostalé. Od nadobudnutia týchto štruktúr by sa mali zdržať.

Varovanie! Sushi predajca možno nájsť na všetkých stránkach reklamy zadarmo. Sú tu aj špecializované obchody.

Pozrite si video: NIGIRI SUSHI ft. TUNA ROLLS. MUKBANG (Jún 2020).

Загрузка...