Záhradníctvo

Plum Ispolinskaya

Slivka rastie takmer na celom území Ruska a Ukrajiny. Počet nových odrôd rastie a milovníci majú možnosť vyskúšať si nie malé a kyslé ovocie, ale veľké, sladké a dokonca medové slivky. Slivka Ispolinskaya - veľmi rozmanitá, ktorá poteší svojou chuťou, veľkosťou a je skvelá pre kompót, džem a koláče.

História odrôd chovu

Ispolinskaya Plum získaný krížením dvoch ďalších odrôd. V 19. storočí Američania prekročili hranicu maďarského Azhanskaya a Seedants Pond. Názov plne odôvodňuje vlastnosti výslednej odrody. Koniec koncov, "obri" sú obri alebo obri v hebrejčine. Plody sú veľké, okrúhle a veľmi chutné.

Opis odrody sliviek Ispolinskaya

Stromy sú silné. Koniec koncov, pobočky musia mať veľké šťavnaté ovocie. Najčastejšie sredneroslye a dosiahnuť 4 m na výšku. Hrúbka Crohna, široká, pripomína pyramídu. Listy sú tmavo zelené, kvety sú biele a veľmi voňavé. Slivky sú vajcovité, zrelosť musí dlho čakať. Ovocie samo o sebe je jasne červené, ale na ňom je voskový náter, ktorý na modrej hrubej koži vytvára modrú farbu. Jedno ovocie váži v priemere 50 gramov. Sú elastické, čo umožňuje ich veľmi rôznorodé použitie. Počas prepravy je vysoká stabilita. 1 hektár prináša pestovateľovi asi 230 centov sliviek! Chuť závisí od oblasti klíčenia. Slnečné oblasti dávajú viac sladkosti. Odroda má koreň dobre v strednej a južnej oblasti. Dužina je veľmi hustá, šťavnatá, nepohybuje sa od kosti a má žltú farbu.

Pozrite si video: Troye Sivan Plum Lyrics (Smieť 2022).

Загрузка...