Recepty

Paradajky v snehu s cesnakom

Existuje mnoho receptov polotovary pre zimu, ktoré používajú rôzne ďalšie zložky. Najjednoduchšie z nich sú však paradajky pod snehom. Je to jedna z najobľúbenejších a najchutnejších metód ochrany. Tento názov bol získaný, pretože cesnakové kúsky sú pokryté červenou zeleninou.

Podmienky skladovania paradajok v snehu

Konzervované občerstvenie pod snehom by sa malo skladovať na mieste s nízkou teplotou, kde nie je denné svetlo. Na tento účel je najlepšia pivnica, garáž, komora alebo terasa. V týchto miestach je najvhodnejšia teplota na údržbu polotovarov v zime.

Ak uložíte konzerváciu na balkóne - musíte sa najprv postarať o ochranu plechov pred slnečným žiarením. Je žiaduce, aby boli pokryté niekoľkými hrubými prikrývkami.

Tiež pre skladovanie na zimu, môžete použiť miesto pod posteľou (ak nie sú batérie v blízkosti), kuchynské skrine, podložky alebo malý šatník pod oknom v kuchyni miestnosti. Okrem toho môže byť konzervácia umiestnená v chladničke, ale na tento účel je zvyčajne príliš málo miesta.

Ak je slepý pokus vyrobený v malých objemoch, potom je sklenená nádoba uzatvorená kaprónovými viečkami. Niekoľko dní sa takéto občerstvenie na zimu uchováva pri izbovej teplote, ale potom sa musí premiestniť do chladničky tak, aby nekvasilo. Nemôžete ho vložiť do mrazničky. V chladničke by sa mal v zime umiestniť len chladený blok, horúca soľanka sa poškodí.

záver

Paradajky na snehu - skôr nezvyčajný recept na zimné občerstvenie, ktorý si milovníci pikantných jedál určite vychutnajú. Je to celkom jednoduché, pretože nevyžaduje veľa prísad. Chuť zrelých paradajok a cesnaku sa výborne kombinuje - uhorka pod snehom sa ukáže ako kyslá a mierne korenistá.

Pozrite si video: Ako jednoducho a čisto odkôstkovať čerešne (Január 2020).

Загрузка...