Záhradníctvo

White Swan Peach

Peach White Swan sa často pestuje v oblastiach s teplým a miernym podnebím. Ovocie tejto odrody je dosť nezvyčajné, čo do určitej miery prispieva k jej popularite. Pre tých, ktorí chcú pestovať túto broskyňu vo svojej oblasti, opis, vlastnosti odrody a agrotechnológie jej pestovania.

Pôvod bielej labute Peach Variety

Táto odroda domáceho pôvodu, získaná v sovietskych časoch na Kryme, v botanickej záhrade Nikitsky. Týka sa stredne neskorých odrôd.

Popis broskyne biela labuť

Táto rastlina je termofilná, preto sa odporúča ju pestovať v južných oblastiach a prípadne v niektorých oblastiach Strednej zóny. Opis broskyne bielej Labutej alebo bielej Lebedev (iný názov) je takýto: t

  • strom srednerosly;
  • guľovitá koruna;
  • plody sú veľké (150 - 200 g), takmer rovnomerné veľkosti, zaoblené alebo široko oválne, s mierne vypuklým vrcholom;
  • koža je ľahká, neklasická broskyňová farba, niekedy s červenavým, dospievajúcim v oblasti stonky;
  • dužina je krémovo biela, mäkká vláknitá, rezané ovocie nestmavne vo vzduchu;
  • malá kosť, dobre oddelená od buničiny.

Chuť broskýň je harmonická, príjemná, sladká, s medovými tónmi, bez prítomnosti kyseliny (ak je úplne zrelá), hodnotená profesionálnymi degustátormi na 4,5 bodu. Vôňa charakteristická pre kultúru, vyslovovaná. Ako vyzerajú broskyne Biela labuť možno vidieť na fotografii.

Pozrite si video: Transfer Resistant?! TOO FACED PEACH PERFECT FOUNDATION First Impression. 15 DAYS OF FOUNDATION (Jún 2020).

Загрузка...