Záhradníctvo

Peach Veteran

Peach Veteran je stará kanadská odroda, ktorá stále nestráca svoju popularitu medzi záhradkármi. Jeho výťažok, ako aj vlastnosti ovocia nie sú horšie ako nový vývoj v oblasti chovu. Strom je dosť odolný, ak dodržiavate všetky pravidlá výsadby a poľnohospodárstva.

História odrôd chovu

Peach Veteran sa vďaka kanadským chovateľom objavil v roku 1925. Chovaný v Ontáriu. Toto je výsledok kríženia Elbertových raných a Waikanových odrôd. Štátny test sa uskutočnil od roku 1948. Dnes je to jedna z odrôd broskýň, ktoré požadujú záhradníci.

Peach Popis Veterán

Peach Variety Veterán má stredne dlhý strom, ktorého výška nepresahuje 4 m. Koruna je guľatá a hustá. Plody sú okrúhleho tvaru, ich hmotnosť je 135-185 g. Peach skin Veterán je žiarivo žltá farba s červenkastým červenaním, ktorá zaberá väčšinu povrchu. Dužina nie je veľmi hustá, žltkastá, šťavnatá, má vytrvalú a výraznú chuť.

Na fotografii Peach Veteran zapadá do popisu:

recenzia

Krylova Inga, 47 rokov, mesto Krym Pred tromi rokmi zasadili broskyňu, veterán na záhrade. Kúpili stromček, ktorý bol už dva roky starý. Dobre sa usadil, mierne chladil. Veľmi bohaté a krásne kvety. Broskyňa už vyrába ovocie, rýchlo dozrievajú a stávajú sa sladkými Petrova Valentina, 53, BelorechenskPersikovy odrody stromov Veteran rastie na našich stránkach už dlho. Dáva vždy skvelé úrody. Nikdy nie je chorý. Broskyne sú sladké šťavnaté, chutné. Vzhľad, príliš krásna a dlhá lož po zbere. Ak chcete mať dobré ovocie, je potrebné prerezávať vetvy v blízkosti stromu, inak bude veľmi hustá Sechenov Ivan, 63, Novorossiysk Úroda je vždy veľká a plody dozrievajú rýchlo. Jeme broskyne, rozdeľujeme príbuzným, robíme kompót - na všetko je dosť. V lete dozrievajú vnuci broskýň a môžete ich jesť zo stromu, sú sladké a chutné. Starostlivosť o odrodu Veteran je jednoduchá, iba korunka musí byť odrezaná.

Pozrite si video: Dashcam shows moments before murder of police officers and ensuing gunfight. New York Post (December 2019).

Загрузка...