Záhradníctvo

Cornel: výsadba a starostlivosť v otvorenom poli

Spoločný Cornel je paradoxná rastlina. Je nenáročný a schopný rásť na všetkých pôdach, ale to sa vzťahuje na dospelý kornel alebo jeho rezne / koreňové výhonky. Bežný drieň sa môže pestovať zo semien, ale na začiatku života je to veľmi náladový objekt.

Z bobúľových kríkov táto rastlina najprv kvitne a dozrieva. Bobule už vyzerajú zrelé, ale v skutočnosti až do zretia sú ešte dlhé. Plody tejto rastliny boli považované za liečivé. Teraz sa používajú v tradičnej medicíne.

Cornel: opis zariadenia

Listnatá stredne veľká rastlina z niekoľkých rodín rohoviek. Druhé meno drieňa je samec deren. Koreňový systém Derenu sa nachádza blízko povrchu zeme, vláknitého. Listy sú veľké, dlhé 3,5-8 cm, umiestnenie na opačnej vetve. Tvar listu je jednoduchý. Farba je jasne zelená. List má 3-5 párov žíl.

Listy drieň obyčajné krútenie nie kvôli chorobe, ale zo sucha av horúcich dňoch. Ak sa večer večer obrátil list mužského vreca, potom je všetko v poriadku. Ak nie, rastlina musí byť napojená.

záver

Cornel v severných oblastiach je veľmi krásna okrasná rastlina, aj keď z nej nie je možné získať úrodu. Južne od Derenu, samec nie je len výzdobou záhrady, ale aj možnosťou získať chutné zdravé plody. Berúc do úvahy modernú farbu bobúľ, bude kornelová výsadba tiež vyzerať veľmi elegantne.