Krajinný dizajn

Umelý trávnik na mieste s vlastnými rukami

V súčasnosti záhradkári a majitelia prímestských pozemkov venujú veľkú pozornosť zlepšovaniu a zdobeniu svojho majetku. Koniec koncov, okrem získania dobrej úrody, vždy chcete mať miesto na odpočinok a realizáciu tvorivej inšpirácie. Skvelá možnosť, ktorá umožňuje dočasne (po zbere) alebo natrvalo zdobiť miesto, je umelý trávnik.

Po pokládke a upevnení sa podlaha trávnika preleje vodou. To sa robí pre lepšiu priľnavosť trávnika so zemou.

Pravidlá starostlivosti

Starostlivosť o umelý trávnik je nevyhnutná na zvýšenie životnosti povlaku. Nie je to ťažké, ale prezentovateľný vzhľad stránky ušetrí dlhú dobu. Všeobecné podmienky:

  1. Čistenie umelých trávnikov. Musí sa umyť, odstrániť všetku kontamináciu. Na detskom ihrisku av miestnosti je potrebné vykonať dezinfekciu. To sa robí zriedka, podľa potreby.
  2. Aktualizácie. Toto platí pre piesok a granulát. Aktualizujú sa nie viac ako raz za semester. Ak sa trávnik používa neustále, potom je to možné častejšie.
  3. Hydratujú. Tento postup sa vykonáva dlhým obdobím suchého a horúceho počasia, aby sa zlepšilo spojenie so základňou.
  4. Prevzdušňovanie. Každé dva týždne na trávniku urobte malé prerazenie. Tým sa znižuje nahromadenie vody, chráni sa pred hnilobou.

záver

Hlavnou výhodou umelého trávnika sú recenzie majiteľov stránok. Podľa ich názoru ide o veľkú alternatívu k prírodnej tráve. Ľahko sa dá odstrániť na zimu alebo sa presťahovať na iné miesto. Starostlivosť je oveľa jednoduchšia a lacnejšia. Kombinácia prírodnej trávy a umelej hmoty výrazne zjednodušuje usporiadanie zón. Pri dodržaní základných odporúčaní môžete dosiahnuť veľmi dlhú životnosť a zachovať dekoratívnosť umelého povrchu. V každom prípade, umelé trávniky splnia všetky vaše nádeje na vysoko kvalitný dizajn lokality.