Záhradníctvo

Pstruh perlový

Krajina pozemky sú zvyčajne skromné ​​veľkosti. Preto sú ovocné stromy pre záhradu vybrané malé, krásne a plodné.

Charakteristická odroda

Pstruh pstruh je ideálny ovocný strom pre malý pozemok. Najvyššie stromy nie sú vyššie ako 6 m. Kmeň hrušky má klasickú tmavohnedú farbu. Šedo-hnedé vetvy tvoria korunu šíriacich sa druhov. Charakteristickou črtou odrody Trout sú malé listy s bohatým zeleným lesklým povrchom, žltej žily, ktoré vyzerajú ako zložitá výzdoba.

Hlavným škodcom hrušky Trout je voška, ​​ktorá nasáva miazga z listov, mladé výhonky. To vedie k pádu lístia. Na začiatku jari, je žiaduce, aby striekanie tejto odrody hrušky Bordeaux kvapalina, vápno kmeňa.

Elegantné hruškové odrody Pstruh primerane zdobí všetky predmestské oblasti. Patrí k neskorým odrodám, a preto si môžete vychutnať chutné ovocie na konci jesene. A so správnym skladovaním bude pstruhová hruška zdobiť novoročný stôl.

Recenzie letných obyvateľov

Nina Rusaeva, VologdaVsya, moja rodina miluje pstruhové hrušky. Preto sa veľmi starostlivo starám o strom. Na jar som zavlažoval tekutinami Bordeaux a snažil som sa nevynechať komín Fedor Sanev, CheboksaryMy pstruh pstruh je starší ako šesť rokov. Poteší sa stabilným zberom, do 8. marca sa mu podarí zachovať ovocie, radosť jeho manželky a dcér. V starostlivosti tejto odrody hrušky nenáročný.