Záhradníctvo

Silver Apple Kultivar

Bez jablone nie je možné si predstaviť žiadnu záhradu. Zvlášť cenné letné odrody, ktoré vám umožnia jesť zdravé plody po dlhej prestávke. Jablká zimných odrôd po skladovaní strácajú nielen živiny, ale aj chuť. Či obchodné leto jablko len trhal z pobočky! Silné a voňavé, žiada o viac chuti.

img ">

V strednom pruhu s možnosťou výberu letných odrôd jabĺk nie sú žiadne problémy. Ich rozsah je veľký. Všetky z nich ľahko prežijú nie príliš chladné zimy. A čo záhradníci, ktorí žijú v oblastiach, kde zima a mínus 50 nie sú nezvyčajné? Existuje niekoľko odrôd jabloní schopných odolávať takémuto mrazu, takže každý je cenný.

Nestačí však odolávať extrémne nízkym teplotám. Väčšina nebezpečenstiev číha stromy na konci zimy, keď sa denne slnko pomaly prebúdza jablone a nočné mrazy ich môžu poškodiť. Preto by sa mala aplikovať schopnosť prenosu bez straty nízkych teplôt a úplný komplex zimného odporu vo všetkých ohľadoch.

recenzia

Ksenia, Kungur pred 3 rokmi položil záhradu. Vybrali si odrody jabloní, ktoré nezmrzli a boli chutné. Materská škola bola oboznámená so Silver Hoof a Anis Sverdlovsky. Stromy sa usadili. Tento rok strieborný kopytník kvitol. Kvety sa nevybrali, ale z vaječníkov zostali len 3, aby vyskúšali ovocie. Jablká nie sú príliš veľké, ale chutné a krásne. Tešíme sa na budúci rok, dúfame v dobrú úrodu Viktor, p. Počas tejto doby som sa naučil charakter stromu a ocenil všetky jeho výhody a nevýhody. Poteší chuť - harmonický, ale neodporúčam vám, aby ste na strome držali jablká. Samozrejme, že sa stávajú krajšími, ale v chuti sa objavuje maličkosť a nie každému sa to páči. Neuchovávam jablká na dlhú dobu, to, čo nejeme, ide na kompótoch a konzervách. Medzi nedostatky môžem spomenúť chrastavosť v surovom lete. Ale s týmto môžete zvládnuť včasné spracovanie. Mojím snom je zasadiť nové odrody vytvorené na základe Silver Hoof - Rosochka a Aksenu. Ich chuť nie je horšia, ale jablká sú na úrovni génov väčšie a odolnejšie voči chrastavitosti.

Pozrite si video: NEW Young Gushu Pu Erh Tea 2018 - TEA TASTING (Jún 2020).

Загрузка...