Záhradníctvo

Apple Tree Dream

Apple Tree Dream - známa odroda, ktorá produkuje plodiny na konci leta. Pre vysoký výnos, vyberte vhodné miesto pre pestovanie a pravidelne sa starať o strom.

História chovu

Odrody jabĺk Dream bred All-Union Výskumný ústav záhradníctva je. I.V. Michurin. Rodičovské odrody: skoré zrelé Pepin šafran a zimné Papirovka. Variety Dream získal distribúciu v centrálnej oblasti Ruska.

Opis odrody a vlastností s fotografiami

Apple Tree Dream - obľúbená letná odroda, ktorá prináša úrodu pred začiatkom jesene. Jablká majú dobrú komoditu a chuť.

Výška stromu pre dospelých

Jabloň má priemerné rozmery a dosahuje výšku 2,5 m. Vzácne stromy rastú nad 3-4 m. Kmeň jablone je rovný a silný, sila rastu je priemerná. Kôra má červenošedú farbu, mladé vetvy majú zelenohnedú farbu.

ovocný

Sen odrody stredných a veľkých veľkostí. Priemerná hmotnosť plodov je od 140 do 150 g. Maximálna hmotnosť jabĺk sa získava pri pestovaní sadeníc na trpasličí podnož.

Plody sú jednorozmerné, majú zaoblený tvar. Farbenie je zelenožlté. Pod slnkom sa objavuje ružová červenať vo forme ťahov. Buničina z jabĺk Vysnívaná biela s ružovkastým odtieňom, drobivá, so slabou vôňou.

produktivita

Priemerný výnos odrody Dream je 120 g ovocia z každého stromu. S dobrým poľnohospodárstvom odstráňte až 150 kg jabĺk. Plodiny skladované v chlade maximálne 1-2 mesiace.

Zimná odolnosť

Variety Dream má dobrú zimnú odolnosť. Jabloň nesie chladné zimy bez ďalšieho prístrešia.

Odolnosť voči chorobám

Apple Tree Dream je málo náchylný na plesňové a vírusové ochorenia. Pre prevenciu chorôb sa odporúča vykonávať pravidelné postreky.

Šírka korunky

Jabloň má rozprestierajúcu sa korunu, asi 1 m širokú, s kónickým zaobleným tvarom. Pravidelné prerezávanie stromu pomáha pri vytváraní potrebného tvaru korunky. Výhonky sú silne listnaté. Listy sú veľké s matným povrchom.

Pozrite si video: What does Tree dreams mean? (Smieť 2020).

Загрузка...