Záhradníctvo

Marhuľový Zhigulevsky

Ak chcete zasadiť rôzne ovocné plodiny, ako je marhule Zhigulevskiy suvenír, stojí za to zoznámiť s jeho opisom a hlavné charakteristiky. Pri výbere sadenice na zakorenenie, musíte vedieť, ako si vybrať správnu rastlinu. Kvalita zberu závisí od vybranej lokality a pôdy, do ktorej sa umiestni mladý strom marhule.

História chovu

Rôzne marhule Zhigulevsky suvenír bol chovaný amatérsky chovateľ, samouk v oblasti pestovania ovocných plodín - Immortnovym V.V. Marhule sa získali na území Samary, v meste Zhigulevsk.

Popis kultúry

V popise marhúľ, Zhigulevskiy suvenír znamená, že stromy odrody rastú rýchlo, pretiahnuť do výšky 3-4 m. Crohn má pyramídový tvar, má priemernú hustotu lístia. Kôra na konáre sa vyznačuje hladkou štruktúrou, svetlohnedým odtieňom.

Každý rok, marhule Zhigulevsky suvenír produkuje zelené výhonky s jemným zalomené štruktúry. Na konáre sú umiestnené listové dosky oválneho tvaru, podlhovastého typu so špicatým koncom. Vonkajšia štruktúra listov - vrásčitá, s bohatou zelenou farbou. Villous pubescence na spodnej strane.

Загрузка...