Záhradníctvo

Plum domáca štúdia

Plum Etude je výsledkom práce G. Kursakova, ktorý vytvoril zaujímavú odrodu z hybridu. Vyznačuje sa špeciálnou genetikou - nikdy prakticky neublíži, nie je vystavený napadnutiu škodcami, veľmi miluje teplo aj zima.

História odrôd chovu

záver

Plum Etude - to je veľký výber pre domácu záhradu. Slivka tejto odrody je veľmi sladká, a čo je najdôležitejšie, nikdy nie je chorá a nie je "zaujímavá" pre hlodavce a hmyz. To môže byť pestované doma v krajine pozemku, na farmách.

Recenzie letných obyvateľov o slivke Etude

Mironov Oleg Pavlovič, 34 rokov, St. Petersburg Prekvapivo, moja drenáž rastie mimo mesta, v mojom vidieckom dome. Každý rok ideme s našou rodinou tu pre časť čerstvého ovocia Antonenenko Pyotr Olegovich, 61, Jaroslavl Priateľ mi poradil, aby som zasadil odrody domov Etude, pretože na jar som vždy vynechal výsadbu. Táto slivka na jeseň celkom dobre preniesla pristátie, a to je pravdepodobne spôsob, akým by mal byť. Mám rád ovocie veľmi veľa: Ekaterinova Irina Miroslavovna, 19 rokov, Minsk zasadil Etude do svojej záhrady a neďaleko Renklod Tambov. Prvé kvety boli odrezané a budúci rok je úroda bohatá, sladká, veľmi vďačná za radu!