Záhradníctvo

Plum Blue Sweet

Modrá Slivka je radom stĺpcovitých ovocných stromov, ktoré sa objavili v histórii výberu nie tak dávno. Úspešné smerovanie letných obyvateľov a selektorov prinieslo ovocie. Všeobecne platí, že Blue Sweet slivka je nenáročný a nenáročný na starostlivosť, a jeho ovocie získať srdcia mnohých ľudí. Avšak, tu získať bohatú úrodu, tam sú tajomstvá poľnohospodárov.

História odrôd chovu

záver

Plum Blue Sweet je považovaná za komplexnú kultúru, ale nevyžaduje významnú starostlivosť. V prvých rokoch svojho života miluje teplo, po ktorom môže rásť aj v sibírskych mrazoch. V lete budete potrebovať vodu, aby ste zachovali vlastnosti plodenia.

recenzia

Oleinik Valery Yakovlevich, 67 rokov, Odessa, vskutku, slivka je veľmi náchylná na chlad. Aj keď nie je teplo, nemôžete čakať na úrodu. Veľmi sa mi páči, ako rastie - v prvom roku som okamžite dal kvety, odrezal, ako bolo povedané. Viem, že potrebujete veľa vody - strom veľmi miluje svetlo a teplo. Aj keď zmrazenie je v poriadku. Nakoniec sa dostal k hnojivu - zber na tretí rok sa stal viac, dokonca aj ovocie nejako vyrástlo. Rovnako ako vôňa a dužina. Robím slivkovú marmeládu pre moje vnúčatá, veľmi chutné, Petrov Vitalij Jurijevič, 39 rokov, Jalta, keď je doma miesto pre ovocný sad. Zasadil slivku Blue Sweet a Blue Fri a dokonca aj včelín. Je to vhodné, pretože ne hnojím pôdu, stromy rastú a radujú sa z ovocia. Mimochodom, mladí mláďatá nedávno utrpeli svoju prvú zimu - podnebie nie je príliš drsné, ale jeden z nich zomrel. Pravda, nie je kŕmená. Myslím, že iní prežili chlad, čoskoro nás potešia sladkými slivkami.

Pozrite si video: Dance of the Sugar Plum Fairy - Lindsey Stirling (August 2022).

Загрузка...