Záhradníctvo

Plum Red Ball

Plum Red Ball - stupeň, populárny a obľúbený záhradkármi. Čínske ženy sú vyberané pre chutné ovocie a krátky vzrast. Na rozdiel od štandardných odrôd sa Red Ball vyznačuje nenáročnou starostlivosťou.

záver

Plum Red Ball je veľmi krásny a pohodlný strom. V čase kvitnutia je veľmi dekoratívne, keď zber nespôsobuje problémy kvôli nízkemu rastu, plody sú univerzálne - je to pre záhradníkov príjemné pestovať takéto odrody.

recenzia

Sklyarov Anna Timofeevna, 54 rokov, BelgorodSliva, Číňania snívali o výsadbe na dlhú dobu. Vybral som si Red Ball. Naše stromy sú už 5 rokov staré. Plodenie začalo skoro, veľké slivky, veľmi chutné. Takmer nespracovávame, iba jarnú preventívnu a veľmi pozornú prípravu na zimu. Odstránime všetky zvyšky, vykopeme pôdu, pridáme hnojivá, izolujeme kmeň. Je dôležité nenechať burinu rásť, potom choroby v záhrade sú oveľa menšie Karpov Vasily Ivanovič, 44 rokov, Voronezh, moja čínska žena je už 8 rokov. Odroda Red Ball sa nevzťahuje na dlhé pečene, preto pripravujem výsadbu jám na výsadbu nových sadeníc. Spokojný aj s kvalitou ovocia. Veľmi pohodlný strom v starostlivosti a na prerezávanie. Nie je tu žiadne zhrubnutie, veľkosť je priemerná, každá vetva môže byť získaná. Sadím slivku oddelene od ostatných stromov, takže nie sú žiadne problémy s chorobami.

Pozrite si video: Kids play in HUGE Gumball Machine, Ball Pit and Surprise Eggs to Learn Color Red. ChuChu TV Funzone (Septembra 2020).

Загрузка...