Záhradníctvo

Adelina Cherry

Adelina Cherry - odroda ruského chovu. Sladké bobule sú záhradkárom známe už dlho. Strom je nenáročný, ale nie je odolný voči chladu, nie je vhodný pre oblasti so studenými zimami.

História chovu

Adeline odroda - duchovný nápad slávneho chovateľa O. Žukov. Čerešňa Adelina sa získava po prechode čerešní Zhukovskaya Slava a Valery Chkalov. Adeline vstúpila do štátneho registra Ruska v roku 1998.

recenzia

Mária Petrovna, BelgorodTrecká záhrada ma vždy priťahovala svojou krásou. S príchodom vlastnej väzby doma zasadil čerešne. Ďalej prišiel čerešňa. Adelina Cherry - dobrá voľba pre región Belgorod. V našich teplých klimatických podmienkach sa táto sladká čerešňa najprv poteší svojimi plodmi. Nepribližujem stromy s ničím, zavlažujem vodu na zavlažovanie na zimu, pridávam aj superfosfát do pôdy Valery Pushkov, Arzamas, milujem čerešňu viac ako čerešňu. Ona môže vždy jesť čerstvé pred inými druhmi ovocia. Čerešne sú trochu kyslé. Adeline sladká čerešňa bola vybraná mnou už dávno, zatiaľ čo ešte dieťa som jedol jeho bobule. Neexistuje žiadny problém v raste. Rastie pomaly. Len v čase, keď robím prerezávanie, aby som nerástol príliš vysoko.

Pozrite si video: KISS? MARRY? KILL? Troye Sivan, Tyde Levi rus sub. Adelina Cherry (Smieť 2020).

Загрузка...