Záhradníctvo

Plum Bogatyrskaya

Bogatyrskaya slivky, rovnako ako všetky odrody sliviek, obsahuje vo svojom zložení mnoho užitočných prvkov, má pozitívny vplyv na ľudské telo. Táto kultúra patrí k nenáročným rastlinám. Dokonca aj s minimálnou starostlivosťou môžete získať slušnú úrodu.

História chovu

Odroda bola získaná vo Výskumnom ústave mesta Nižný-Volžsk krížením sliviek obrovských a maďarských chovateľov korneevov. Zahrnuté odrody v štátnom registri regiónu Volgograd.

Popis slivky Bogatyrskaya

Popis odrody Bogatyrskaya slivka obsahuje základné informácie o ňom. Strom je strednej výšky, má rozľahlú korunu stredného zahusťovania. Tvar korunky je zaoblený. Kmene trupu a kostry sú sivé. Pobočky sú umiestnené v ostrom uhle k trupu.

Listy sú stredne veľké, vajcovité s ostrým koncom. Hrany listu majú zárezy. Povrch listov je tmavo zelený, na zadnej strane je oveľa ľahší.

Slivkové kvety tejto odrody sú biele kvety, zbierajú sa v kvetenstvách 2-3 kusov. Plody slivky Bogatyrskaya sú v tvare elipsy, veľké, 40 g každý, niekedy 50-60 g. Farba plodov odrody je tmavo fialová, takmer čierna, s modrastým kvetom.

Kameň nie je veľký, 8% hmotnosti bobúľ, nie veľmi ľahko oddelených od buničiny. Samotná dužina odrody slivky je hustá, nazelenalá, šťavnatá. Chuť je sladkokyslá, mierne medová.

záver

Bogatyrskaya slivka je vhodná pre letné chaty. Je chutná, nenáročná a plodná. 2-3 stromy sú dosť, a rodina bude mať k dispozícii užitočné ovocie pre celé leto a zimu.

recenzia

Alexander, Mozhaisk Na mojej stránke je kompletný súbor ovocných stromov, ktoré sa dajú ľahko pestovať v moskovskej oblasti. Jablone, hrušky, čerešne, čerešne a čerešne. Vyberte si slivku Bogatyrskaya. Páčilo sa mi meno Bogatyrskaya, takže budem s úrodu. Je to neskorá odroda, ktorá sa oddáva ovocia bližšie k jeseň. Po prvé, jesť čerstvé ovocie priamo zo stromu. Na zimu môžeme polovice zachovať v sirupe. Delicious! A ja som variť drink, nealkoholický nápoj pre ženskú polovicu hostí Vasily, Kursk OblastSliva je vždy radosť mať v mojej záhrade. Pestujem biele skoré slivky, ktoré jeme v lete. V septembri prichádza čas slivky Bogatyrskaya. Žije až do svojho mena. Krásne veľké ovocie, trochu podobné slivkám. A pokiaľ ide o vytrvalosť, je to len bogatyr. Dobrý stupeň.

Pozrite si video: Troye Sivan Plum Lyrics (Septembra 2020).

Загрузка...