Záhradníctvo

Strawberry Rügen

Mnohí záhradníci pestujú jahody na balkónoch alebo na parapetoch v kvetináčoch. Remonthus wild strawberry Rügen je práve taká odroda. Rastlina je nenáročná, produktívna a prekvapivo dekoratívna.

Úroda jahôd odrody Rügen zberané každé 2-3 dni až do najviac mrazu. Často v zime rastliny idú s plodmi. Musíte pracovať ráno, keď slnko žerie rosu. Zhromaždiť bobule v širokej miske. Je lepšie skladovať v plastových nádobách v jednej alebo dvoch vrstvách, nie viac. V chladničke, ovocie nestrácajú svoju prezentáciu po dobu 7 dní.

Vlastnosti pestovania v kvetináčoch

Ako je uvedené v opise, odrodová odroda Rügen je vhodná na pestovanie v kvetináčoch. Na výsadbu vyberte nádoby s objemom minimálne 2-3 litre a naplňte ich úrodnou pôdou. Pri pestovaní doma jahody vyžadujú umelé opelenie a podsvietenie.

Varovanie! Podrobnosti o pestovaní jahôd v kvetináčoch.

záver

Pestovať jahody odrody Rügen ľahké ako v otvorenom poli, a v kvetináčoch. Pozemky môžu byť skutočnou výzdobou záhrady a balkóna.

Hodnotenie záhradkárov

Vera, 39 ročná, Jaroslavľ, pestovala rastliny zo semien. Bobule prišli ochutnať moju rodinu. Zmrazujem ich, aby som cítil vôňu leta v zime, Sergej, 56-ročný Trans-Bajkalský teritórium Ruegenových odrôd drobnozrnných lesných jahôd sa pestuje len v kvetináčoch. Nese ovocie počas zimy a na jar nosím hrnce na ulicu. Vnuci sú obzvlášť spokojní s plodmi. Odporúčam vám zasadiť rôzne druhy Rügen: chutné a voňavé.