Záhradníctvo

Jahoda Carmen

Vysoký výnos, chutné plody a zimná odolnosť sú hlavnými dôvodmi, prečo si záhradníci v chladných regiónoch vyberajú jahodové odrody. Dôležitá odolnosť rastlín voči chorobám. Jednou z týchto plodín je Carmen, pestovaná jahodová kultivar, ktorý stabilne prináša veľké bobule.

História dedukcií

Ak je to potrebné, záhradné jahody Carmen možno pestovať v kvetináčoch. Môže existovať len problém s opelením. V uzavretých podmienkach je potrebné kvetmi pohybovať štetcom.

Varovanie! Prečítajte si viac o pestovaní jahôd.

záver

Záhradné jahody s dobrou starostlivosťou Carmen poskytujú veľkú úrodu bobúľ. Kroviny dokážu ozdobiť dvor, najmä ak sú vysadené na vysokej posteli.

Hodnotenie záhradkárov

Vladislav, 41, IzhevskPre záhradné jahody, Carmen postavila pyramídové lôžko. Úžasný pohľad. V júli, na nádvorí, je pyramída červená z bobúľ. Bobule sú chutné, šťavnaté, deti ako napríklad Julia, 60 rokov, Lipetsk Na predaj pestujem tri odrody jahôd a jahôd Carmen. Je to moja obľúbená. Bobule sú veľké, pevné, vždy zostať celé, keď som sa dostať na trh. Vysoká produktivita odrôd. Chuť ovocia je sladká, mierne cítil kyselinu.