Recepty

Cowberry marshmallow

Snáď najužitočnejším miestom pre zimu je sušené mušle. Koniec koncov, táto divoká bobule, rastie v ťažko dostupných močiarnych miestach, má veľké množstvo vitamínov, stopových prvkov a dokonca aj prírodné antiseptické látky. Je to počas sušenia v čučoriedku maximálne množstvo užitočných látok je zachované.

Je možné sušiť ako celé plody, tak bramborové zemiaky. V prvom prípade sa ukazuje vynikajúca príprava na prípravu liečivého čaju alebo bujónu. V druhej - staré ruské jedlo, marshmallow, čo môže byť užitočnou alternatívou k sladkosti.

Čučoriedka marshmallow maw je dobrá, pretože môže byť skladovaná veľmi dlho bez zložitých podmienok. Tento sušený dezert je možné pripraviť len z jednej zložky a môžete si vybrať zložitý recept.

Ľahká horkosť a kysnutie nepríjemnej bobule v recepte bez cukru bez marshmallowe ocenia ľudia ľahostajní k sladkostiam. Sladký zub, s najväčšou pravdepodobnosťou bude páčiť možnosti tohto jedla s cukrom alebo medom. Medzi receptami z cowberry marshmallow, uvedené v tomto článku, si každý môže vybrať možnosť na váš vkus.

Užitočné vlastnosti sušených mlatonberries

Po dlhú dobu sa lingonberry používa na liečbu rôznych chorôb. V tejto rastline sú oba bobule a listy obdarené užitočnými vlastnosťami.

Pozrite si video: INTRODUCE INDONESIA EJUICE "VOLT LIQUID" COWBERRY SURABAYA #2 (August 2020).

Загрузка...