Recepty

Ako zmraziť hrušky na zimu v mrazničke

Zmrazenie hrušky pre zimu doma je tradičné zamestnanie ruských žien v domácnosti, ktoré sa používajú na skladovanie do budúcnosti. V letnej sezóne telo akumuluje vitamíny pomocou "konzervovania" v telesnom tuku. Ale v zime niekedy naozaj chcete nechať hýčkat seba a svoju rodinu nielen s vitamínmi, ale aj výbornými výrobkami z ovocia a bobúľ. Na to je veľa receptov na mrazenie potravín v mrazničke. Používajú sa na varenie v zime a na jar, keď telo potrebuje vitamíny.

Je možné zmraziť hrušky

Môžete zmraziť hrušky, ale kvôli tomu je potrebné dodržiavať pravidlá zmrazovania, aby výstup nemal jednotnú, lepkavú kašu, ktorú je možné pridávať len ako zemiaková kaša.

Tip! Pre zmrazenie hrušiek je lepšie používať zimné odrody, august a september. Nie sú "porazené" horiacim slnkom a uchovávajú husté mäso.

Čas použiteľnosti zmrazených hrušiek

Hrušky môžu ležať v chladničke až 10 mesiacov v úplnej bezpečnosti, ak neumožňuje prerušenie teploty počas skladovania. Pri rozmrazovaní postupujte podľa pravidiel pomalého rozmrazovania. Nevarejte ovocie ani neponárajte do teplej vody, aby sa proces zrýchlil. To môže poškodiť štruktúru a ovocie stratí svoj tvar, stane sa jemným a bez chuti.

Kontajner alebo vrecko zmrazených potravín by malo byť umiestnené v chladničke s pozitívnou teplotou a počkajte, kým sa prirodzene rozmrazia.

záver

Zmrazené hrušky na zimu doma v súlade s receptom, vytvára ingrediencie z jednoduchého ovocia pre kvalitné jedlá. Výhody tejto metódy z bežnej konzervácie spočívajú v tom, že ovocie zachováva vitamíny, nestráca sa a nie je liečené karcinogénmi. Jedlá z mrazených plodov môžu byť podávané deťom a dokonca aj malým deťom bez strachu z ich zdravia.

Pozrite si video: The Chainsmokers - Side Effects ft. Emily Warren Official Music Video (Septembra 2019).