Hospodárstvo

Plemenné husi - veľká sivá

Jedným z najlepších domácich a svetových plemien je plemeno husí, nazývané "veľké šedé". Áno, je to tak jednoduché a bez ozdôb. Veľká šedá bola nájdená pri prekročení plemien Romain a Toulouse.

Hoci meno Romensky znie exoticky, v skutočnosti tu nie je nič neobvyklé. Jedná sa o miestne ukrajinské plemeno hus, chované v oblasti Sumy v meste Romny. V plemenách Romenskaya sú tri varianty farby. Jedna z možností sa nelíši od farby divokej husky.

Ako husi určiť chybného zástupcu zostáva ich tajomstvom. Ale pokúšať sa "zosúladiť" zbitého jedinca so zvyškom stáda nie je nutné. Zamietnutá husa by mala byť zo stáda odstránená a poslaná na mäso.

Recenzie vlastníkov husí veľkých sivých plemien

Sergey Vasilchenko, Oryol, môj hydinový dvor, ak to môžem povedať, je veľmi početný. Podľa typu hydiny. Okrem tradičných kurčiat sú kačice a husi. Dokonca aj morky s bažantmi sa zožierali. Bažanti, ako veľmi lietajúci vtáci, sedia vo voliére, zvyšok sa voľne pohybuje. Vedúci populácie vtákov v mojom gangu veľkej šedej. Aj keď stále držím lindu. Lindovské husi sú väčšie ako tie sivé, ale z nejakého dôvodu sa poslúchajú. Ak porovnáte tieto dve plemená, lindy sú dobré pre mäso, ale šedá husa je spoločníkom. A chytrý a láskyplný nie je horší ako pes. Mám problém s porážkou sivých husí pre mäso. Musíte ich prekročiť lindami. Zmiešajte sa a zväčšite a hlupte, aby som tak povedal. To znamená, že krížovka je len hus, nie pes v periach Svetlana Pokrovnaya, str. Shortbear Veľké šedé husi sa mi páčia nielen svojou vzhľadou, aby som bol úprimný, nemám rád škaredé hlavy čínskych hus a plemien pochádzajúcich z nich, ale aj preto, že husi sú dobré matky. A nielen husi sú dobrými rodičmi, ale aj milenci sú dobrými otcami a ochrancami. Dnešná husa sedí na vajcia niekoľkokrát denne. Že nezabila celú spojku. Vajcia sú dovolené z hniezda, aby ma vzali len. Zvyšok porazí. Gander tiež všetci muži z mojej rodiny a blízko nedovolí. Útoky a údery. Predtým sa vyskytol prípad, keď huska nepochopiteľne zomrela z toho, čo "odchádzalo" z hlodavcov tri goslings. A gangster ich neopustil, zdvihol ich. Ale držala Kholmogorsky, nebrali do svojho stáda goslings vychovaný v inkubátore. Takže a žili oddelene. Mimochodom, to je ďalší dôvod, prečo dnes dám prednosť veľkým sivým husiam akýmkoľvek iným plemenám.