Recepty

Mulberry Doshab, liečebné vlastnosti a recenzie

Morušové plody (moruše) môžu byť konzumované rôznymi spôsobmi. Z nich urobiť džem, tinktúru, pridaný do mäsa, šaláty, sladké dezerty, halvah, churchkhela. Niekto uprednostňuje prípravu liečebného nápoja z plodov - moruše doshab. Predpokladá sa, že tento sirup - sklad vitamínov, vylieči ľudí z rôznych chorôb.

Recenzie o mulberry doshabe

Ignatieva Natalya Alexandrovna, 22-ročná, Khmelnitsky. Ľudia priniesli morušový doshab z Arménska. Chutí ako slivka, veľmi sladká, ale páčila som sa. Pochybujem, že môžu byť vyliečené z akejkoľvek choroby, ale ako prírodné sladidlo alebo profylaktické činidlo, to sa perfektne zmestí Kovalchuk Vera Alekseevna, 32, Moskva. Dieťa bolo choré s bronchitídou a zvyškové účinky vo forme kašľa zostali dlho. V tomto stave nebudete posielať do materskej školy, takže ste ju nechali zaobchádzať doma. Potom niekto odporučil vyskúšať morušový doshab ako bezpečný liek na detský kašeľ. Dávajte každý deň v noci bez zriedenia. O týždeň neskôr šli do materskej škôlky úplne zdravej. Vladimir Tarasov, 27 rokov, Rostov. Nejako prišiel z práce s bolesťou tela, unavený. Uvedomil som si, že som chytil vírus. Spomenul som si, že v chladničke je morušový doshab - bolo to šesť mesiacov od chvíle, keď ho niekto dal svojej žene. Tiež povedala, že je veľmi užitočný a pomáha pri prechladnutí. Pozrel 3 dni a úplne sa zotavil. Takže existuje dobrá alternatíva k tabletám, po ktorej ešte nie sú takéto vredy.

záver

Mulberry doshab je vynikajúci vitamín a profylaktické činidlo, ktoré môže podporiť telo a chrániť ho pred mnohými chorobami. Vhodný ako pre dospelých, tak aj pre deti, môže byť použitý ako omáčka na rôzne jedlá, potravinový doplnok alebo prírodné sladidlo.